Penzion Přehrada Vranov nad Dyjí

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Přehrada

Havlíčkovo nábřeží, Vranov nad Dyjí
penziony a ubytování Vranov nad Dyjí
Foto Penzion Přehrada
Penzion Přehrada si rezervujte online

Rekreační zařízení Penzion Přehrada nabízí ubytování v krásném, klidném a romantickém prostředí Vranova nad Dyjí, v těsné blízkosti zdejší přehrady a pláže. Od samotné hráze přehrady je areál vzdálen cca 3oo m a od pláže necelých 1o minut běžnou chůzí. Své osobité kouzlo Penzionu Přehrada dodává i okolní rozmanitá příroda Národního parku Podyjí, skýtající netušené možnosti k využití vašeho volného času.

Pokoje v penzionu

Ubytování Penzionu Přehrada je nabízeno v 1o bungalovech, z nichž je každý vybaven 5 lůžky, sociálním zařízením, sprchou i kuchyňským koutem s lednicí. Společně s Vaší návštěvnou zde rádi uvítáme i vaše zvířecí miláčky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Vranov nad Dyjí a Lednicko-Valticko a Podyjí

Státní zámek Vranov nad Dyjí Romantická zřícenina hradu Cornštejn Vzdálenější zřícenina hradu Frejštejn

Řekne se Vranov nad Dyjí, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Penzion Přehrada hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Přehrada Havlíčkovo nábřeží Vranov nad Dyjí. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Přehrada Vranov nad Dyjí Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 300 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, cateringové služby, průvodce za poplatek 500 Kč, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku -, zapinkat stolní tenis, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, půjčovna sportovního vybavení je.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Přehrada poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, levné ubytování, ubytování v přírodě, ubytování ve vinařské oblasti.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Přehrada nabízí: restaurace 200 m od penzionu, bar, pizzerie 500 m od penzionu, vinárna, kavárna 500 m od penzionu, zahrádka, cukrárna 500 m od penzionu, pivnice 500 m od penzionu, internetová kavárna 500 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 300 m od penzionu, dětské hřiště, kino 500 m od penzionu, houbaření, lov, rybolov, jízda na koni, vyhlídkové lety, masáže 500 m od penzionu.


Fotogalerie ubytování Penzion Přehrada

Penzion Přehrada recenze na ubytování ve Vranově nad Dyjí

Reference na ubytování Penzion Přehrada

Nabízí Penzion Přehrada kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Přehrada na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Přehrada můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Přehrada z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14563 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Přehrada a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Přehrada nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Přehrada je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-vranov-nad-dyji/penzion-prehrada">Penzion Přehrada je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Přehrada je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě