Penzion U Řeky Vojkovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Řeky

Foto Penzion U Řeky
Penzion U Řeky si rezervujte online

Penzion U řeky se nachází v obci Vojkovice, které jsou součástí unikátního regionu Židlochovicko v blízkosti města Brna. Náš rodinný penzion provozuje kavárnu, která nabízí výběrovou kávu z vyhlášených kávových oblastí a vinárnou s nabídkou tradiční české kuchyně a moravským vínem. Ve stylových a útulných pokojích je zdarma dostupná síť Wi-Fi.

Malá vzdálenost od města dodává možnost klidného ubytování návštěvníkům Brněnských veletrhů. Doba jízdy k výstavišti je cca 20 min.

Můžeme též pro Vás a vaše klienty uspořádat večírek s rožněním selete v našem atriu, popřípadě posezení ve vinném sklípku s cimbálovou muzikou při popíjení dobrého vína. Brno ubytování - návštěvníci Grand prix mohou též využít našich ubytovacích služeb.

Pro rodiny s dětmi zde máme možnost hry na pískovišti a průlezkách. Večer můžete s dětmi strávit u ohně v klidném prostředí u řeky.

Součástí penzionu je místnost pro děti.

Parkování vozů je přímo v areálu penzionu.

Nabízíme také zapůjčení kol, které využijete na místních cyklostezkách.

Nabízíme po dohodě odvoz se smluvní TAXI službou za velmi zvýhodněné ceny.

Kapacita vinárny je 45 osob.

Kapacita atria je 40 osob.

Pokoje v penzionu

Penzion disponuje jedním jednolůžkovým a třemi dvoulůžkovými pokoji. Dva pokoje jsou apartmánového typu, vybavené psacími stoly obyvacím pokojem a ložnicí s manželskou postelí. Pokoje jsou stylově zařízeny. Všechny pokoje s vlastní koupelnou jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou a WI-FI pripojení.

Celkový počet lůžek i s přistýlkami je 17.

Počet pokojů 6.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion U Řeky stravování

Každé ráno se podává snídaně formou teplého a studeného bufetu. V penzionu se nabízí pokrmy tradiční české kuchyně a má také zahradu se zázemím pro grilování. Součástí penzionu je kavárna, která nabízí prémiovou arabiku ze s označením „single origin“, tj. káva jasného původu z určité země nebo oblasti pěstování, kterou pražíme v naší partnerské pražírně.

Popis okolí penzionu, Vojkovice a Střední Morava

Náš rodinný penzion U řeky se nachází v samém srdci jižní Moravy v regionu Židlochovicko v Obci Vojkovice odkud se dá pěšky vyjít na majestátně tyčící kopec Výhon, tak řečený moravský Říp s 355 metry nad mořem a 175 metry nad okolním terénem. Tvoří severní bránu do světoznámé vinařské oblasti. Na vrcholu Výhonu se nachází rozhledna vysoká 17,7 metrů. Tato rozhledna je zdarma přístupná celý po rok. Nejzajímavější cesta k ní vede po turistickém okruhu, , Výhon". Z této rozhedny se nabízí neopakovatelný panoramatický pohled.

Řekne se Vojkovice, Střední Morava, ale kde Penzion U Řeky hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion U Řeky Hlavní 78 Vojkovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion je vzdálen 20 minut jízdy od centra Brna, Brněnského výstaviště či Masarykového automotodromu 7. Penzion zajišťuje po domluvě bezplatnou kyvadlovou dopravu. Penzion se nachází nedaleko křížení dálnic Praha, Bratislava, Ostrava. Dostupnost je i vlakem, autobusem. Zastávka je 5 min. od penzionu

Doplňující informace

Hosté mohou odpočívat v atriu či v klidu u splavu řeky Svratky. Penzion U řeky nabízí dopravu na letiště (na požádání a za příplatek). Součástí penzionu je vinný sklep. Na místě je k dispozici bezplatné soukromé parkoviště a půjčovna kol.


Fotogalerie ubytování Penzion U Řeky

Penzion U Řeky recenze na ubytování ve Vojkovicích

Reference na ubytování Penzion U Řeky

Nabízí Penzion U Řeky kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Řeky na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Řeky můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Řeky z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15060 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Řeky a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Řeky nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Řeky je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-vojkovice/penzion-u-reky">Penzion U Řeky je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Řeky je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě