Penzion Revika Vizovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Revika

Lázeňská 1035, Vizovice
penziony a ubytování Vizovice
Foto Penzion Revika
Penzion Revika si rezervujte online

Rekreační areál REVIKA se nachází uprostřed krásné přírody Vizovických vrchů, 3 km jižně od Vizovic, brány Valašského Království.

Areál je vhodný zejména pro ty, kteří hledají aktivní, ale i pasivní odpočinek a chtějí poznat náš kraj. V okolí se nachází dobře značené turistické stezky a cyklo trasy.

REVIKA nabízí celoroční ubytování a stravování, rekreační pobyty, sportovní soustředění, rodinné rekreace, školy v přírodě a školní výlety, dětské tábory, pořádání svateb, rodinných oslav či firemních akcí.

V areálu jsou k dispozici 3 hřiště, tenisový kurt, venkovní bazén, minigolf a ohniště. Hosté můžou využít také saunu s odpočívárnou nebo fitness či masáže na objednávku.

Dominantou města Vizovice je barokní zámek z 18. století, jehož součástí je i nádherná zámecká zahrada ve francouzském stylu. Krásný výhled na celý kraj se Vám naskytne z rozhledny Doubrava. Návštěvníci by také neměli opomenout exkurzi v Destillery Land, kde se můžou seznámit s principy výroby, historií a tradicí firmy Rudolf Jelínek a. s. , výrobce alkoholických nápojů.

kapacita max. 22 míst (6×2 lůžkový pokoj, 1×4 lůžkový pokoj a 2×3 lůžkový pokoj), pokoje včetně sociálního zařízení a ledničky, TV možná na vyžádání, v přízemí restaurace s kapacitou cca 50 míst, možnost využití sauny a fitness, dle domluvy i masáže. Mimo sezónu od 16. 10. -14. 04 je ubytování možné o víkendech, jinak po domluvě.

Pokoje v penzionu

kapacita max. 22 míst (6×2 lůžkový pokoj, 1×4 lůžkový pokoj a 2×3 lůžkový pokoj), pokoje včetně sociálního zařízení a ledničky, TV možná na vyžádání, v přízemí restaurace s kapacitou cca 50 míst, možnost využití sauny a fitness, dle domluvy i masáže. Mimo sezónu od 16. 10. -14. 04 je ubytování možné o víkendech, jinak po domluvě.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Vizovice, Beskydy - Valašsko, ale kde Penzion Revika hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion REVIKA Lázeňská 1035 Vizovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

autem k objektu

vlakem 4 km od objektu

autobus 3 km od objektu


Ceník ubytování Penzion Revika

Penzion Revika zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Vizovice.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Revika

Penzion Revika recenze na ubytování ve Vizovicích

Reference na ubytování Penzion Revika

Nabízí Penzion Revika kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Revika na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Revika můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Revika z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15095 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Revika a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Revika nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Revika je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-vizovice/penzion-revika">Penzion Revika je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Revika je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Willa
  Penzion Willa Panzion se nachází přímo v centru Jihlavy, vedle radnice. Nacházíme se v centru dění Jihlavy, katakomby v sousedstí,…
  penziony Jihlava, v lokalitě Vysočina
 • Penzion Na Návrší
  Penzion Na Návrší Penzion-apartman Na Návrší Znojmo se nachází v blízkosti středu města. Nabízí ubytování ve 2 pokojích s maximální kapacitou 8…
  penziony Znojmo,
 • Pension Jitka
  Pension Jitka Penzion rodinného typu nabízí příjemné ubytování v klidnější části Plzně, 2 km od centra města, v pokojích s vlastním…
  penziony Plzeň,
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 103 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.