Chata Hubertka Vítkovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Chata Hubertka

Vítkovice 201, Vítkovice
penziony a ubytování Vítkovice
Foto Chata Hubertka

Chata Hubertka celoroční nekuřácké ubytování v rodinném pensionu je vhodné pro rodinné pobyty, pro letní soustředění sportovců, pro různá školení a firemní akce, pro dětské tábory nebo školy v přírodě. Domácí kuchyně, možnost celodenního stravování, bufet. Vleky u chaty, parkování zdarma - v letních měsících u chaty, v zimním období na parkovišti u hlavní cesty (nově možnost sledování parkoviště kamerou). Vobjektu je domácí wellness se saunou, dětský koutek, venkovní bazén, k zapůjčení různé sportovní a zážitkové vybavení, NV hole, kola.

Chata Hubertka celoroční nekuřácké ubytování v rodinném pensionu je vhodné pro rodinné pobyty, pro letní soustředění sportovců, pro různá školení a firemní akce, pro dětské tábory nebo školy v přírodě. Domácí kuchyně, možnost celodenního stravování, bufet. Vleky u chaty, parkování zdarma - v letních měsících u chaty, v zimním období na parkovišti u hlavní cesty (nově možnost sledování parkoviště kamerou).

K dispozici hotelová lyžárna, vysoušeč bot, restaurace pro 45 osob. V jídelnách jsou 2 TV, v dětském koutku je TV vybavena DVD (filmy si přivezte, na chatě k dispozici jen velmi málo kusů). Vstup do chaty je pouze v domácí obuvi. Pro každé lůžko je k dispozici ručník na naší chalupě. NENÍ povoleno konzumovat vlastní jídlo a pití, jogurty a výrobky pro malé děti si můžete uschovat ve veřejné lednici, která ale není určena pro alkohol apod. , výrobky určeny pro děti do 2 let, Vám rádi ohřejeme v naší mikrovlnné troubě.

Pokoje v penzionu

Veškeré pokoje se sociálním zařízením (sprcha + WC), pokoje 2, 3 a 4lůžkové - většinou 3lůžkové s přistýlkou, nově vybudovaný wellness se saunou a masážemi.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Chata Hubertka stravování

Na chatě je možno objednat si plnou penzi (oběd) v ceně Kč 88, - pro dospělé, Kč 68, -pro děti (v případě objednané plné penze za cenu 68/59). Bar je v provozu po celý den od 9.00 do 23.00 hod. , kde si můžete zakoupit alko i nealko nápoje, občerstvení, cukrovinky apod.

Popis okolí penzionu, Vítkovice a Krkonoše

V těsném sousedství chaty jsou 2 vlastní lyžařské vleky v celkové délce 800 m. Dále pak dětský vlek, dle sněhových podmínek snowpark, lyžařská škola. V letním období můžete využít travnatou terasu přímo u chaty, ohniště, krb, dětské houpačky, bazén, hřišťátko. 200 m od chaty Farma huculských koní výborné výchozí místo k turistickým výletům pěšky i na lyžích.

Řekne se Vítkovice, Krkonoše, ale kde Chata Hubertka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Chata Hubertka Vítkovice 201 Vítkovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Parkování: v zimním období na parkovišti za Hotelem Praha (parkoviště podél hlavní cesty pod skiareálem, t. j. za plechovou garáží - přímo za hotelem Praha je soukromé parkoviště pro Hotel Praha a to není určeno pro naše hosty). V létě u chaty, pro vjezd na Janovu Horu nepotřebujete povolení (zákaz vjezdu v letních měsících zrušen).

Doplňující informace

Zimní pobyt

začíná v sobotu večeří (která se podává v 18.00 hod) a končí následující sobotu snídaní a je nutno chatu opustit do 10.00 hod, kdy Vám budou svezeny zavazadla na parkoviště (platí pouze pro zimní sezónu) Nástup na chatu je vždy po 16.00 hod. Vývoz zavazadel od parkoviště je v 16.00 a 17.00 hod. (parkoviště podél hlavní cesty pod skiareálem, t. j. až za plechovou garáží - přímo za hotelem Praha je soukromé parkoviště pro Hotel Praha a to není určeno pro naše hosty)

Letní pobyt

začíná v den nástupu po 15. hodině nebo jinak po domluvě ukončení pobytu také po dohodě domácí mazlíčky můžete vzít v letních měsících s sebou - cena je 100, - za den a pouze za předpokladu, že neruší ostatní hosty, budete akceptovat zákaz vstupu do společných prostor (jídelny), budete provádět očištění zvířátek při nepřízni počasi u vstupu do chaty a samozřejmostí je úklid exkrementů v okolí domu - na terase i na sekaných trávnících. Děkujeme.


Ceník ubytování Chata Hubertka

Chata Hubertka zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Vítkovice.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Chata Hubertka

Chata Hubertka recenze na ubytování ve Vítkovicích

Reference na ubytování Chata Hubertka

Nabízí Chata Hubertka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Chata Hubertka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Chata Hubertka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Chata Hubertka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Chata Hubertka

Adresa a kontakt na Chata Hubertka
Vítkovice 201
51238 Vítkovice


ev.č.15213 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Chata Hubertka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Chata Hubertka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Chata Hubertka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-vitkovice/chata-hubertka">Chata Hubertka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Chata Hubertka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě