Pension Regina Větřní

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Regina

U Rybníka 8, Větřní
penziony a ubytování Větřní
Foto Pension Regina
Pension Regina si rezervujte online

Náš pension nabízí příjemnou rodinnou atmosféru v klidném prostředí v přírodě. Nachází se nedaleko Českého Krumlova (vzdáleného 5 km), který je turisticky hojným navštěvovaným místem. Rovněž blízké okolí nabízí možnosti celodenních výletů jak za kulturou tak i sportem a turistikou.

U nás naleznete příjemné prostředí pro odpočinek. Penzion Regina je renovovaná zemědělská usedlost z 19. století. Jeho charakteristikou je romantický jihočeský styl s překrásnou zahradou. Pension má celoroční provoz. V zimním období nabízíme za velmi příznivé ceny ubytování, s možnstí lyžování v jednom z nejmodernějších lyžařských středise v Čechách-Lipno Kramolín, které je vzdáleno pouze 20 km.

Pokoje v penzionu

Nabízíme Vám ubytování v sedmi dvoulůžkových pokojích (možno využít jako jednolůžkové), dvou třílůžkových a dvou apartmánech.
Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením a nabízíme i možnost přistýlky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:30:00 hod.

Pension Regina stravování

V našem pensionu nabízíme možnost celodenního stravování se specialitami domácí kuchyně, točeným pivem a příjemnou obsluhou. Možnost polopenze.

Řekne se Větřní, Jižní Čechy, ale kde Pension Regina hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Regina U Rybníka 8, Větřní Větřní. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Pro rodiny s dětmi nabízíme možnost slevy.


Fotogalerie ubytování Pension Regina

Pension Regina recenze na ubytování ve Větřní

Reference na ubytování Pension Regina

Nabízí Pension Regina kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Regina na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Regina můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Regina z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11577 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Šumava

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Regina a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Regina nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Regina je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-vetrni/pension-regina">Pension Regina je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Regina je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě