Pension Jana Velká Hleďsebe

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Jana

Klimentov 174, Velká Hleďsebe
penziony a ubytování Velká Hleďsebe

Pension Jana nabízí velmi příjemné ubytování na okraji Mariánských Lázní. Hosté si zde mohou vybrat ze tří prostorných a vybavených apartmánů. Připojení k internetu je zde dostupné prostřednictvím bezdrátové sítě WiFi. Automobily je možné parkovat přímo před objektem.

Pokoje v penzionu

Apartmán č. 1 v přízemí

koupelna, WC, sprcha, manželská postel, palanda, LCD TV, kuchyňská linka, nádobí, lednička, vestavěný vařič, mikrovlná trouba, varná konvice, topinkovač. Samozřejmostí je připojení Wifi zdarma.

Apartmán č. 2 v přízemí

koupelna, WC, sprcha, manželská postel, rozkládací sedačka, LCD TV, kuchyňská linka, nádobí, lednička, sporák, mikrovlná trouba, varná konvice, topinkovač. Samozřejmostí je připojení Wifi zdarma.

Apartmán č. 4 v 1. patře

koupelna, WC, sprcha, manželská postel, LCD TV, kuchyňská linka, nádobí, lednička, vestavěný vařič, mikrovlná trouba, varná konvice, topinkovač. Samozřejmostí je připojení Wifi zdarma

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Velká Hleďsebe, Západočeské lázně, ale kde Pension Jana hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Jana Klimentov 174 Velká Hleďsebe. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Pension Jana

Pension Jana zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Velká Hleďsebe.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension Jana

Pension Jana recenze na ubytování ve Velké Hleďsebe

Reference na ubytování Pension Jana

Nabízí Pension Jana kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Jana na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Jana můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Jana z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Jana

Adresa a kontakt na Pension Jana
Klimentov 174
35301 Velká Hleďsebe


ev.č.15220 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Jana a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Jana nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Jana je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-velka-hledsebe/pension-jana">Pension Jana je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Jana je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Apartmany Vidim
  Apartmany Vidim Luxusní Apartmány se nachází v překrásné krajině Dukelského Švýcarska, jež spadá pod CHKO Kokořínsko. Ideální pro rodiny…
  penziony Vidim,
 • Bike & Ski Appartments
  Bike & Ski Appartments Zrestaurovaná šumavská chalupa ve Strážným – 3 samostatné apartmány, společná kuchyň Ubytování nabízíme v apartmánech, kde každý…
  penziony Strážný,
 • ALT Pension
  ALT Pension Jsme rodinný pension na okraji Prahy, který nabízí ubytování rodinám i obchodníkům. Nacházíme se v klidné vilové čtvrti…
  penziony Praha-Hájek,
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Karlovarském kraji

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 269 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.