Pension Jana Velká Hleďsebe

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Jana

Klimentov 174, Velká Hleďsebe
penziony a ubytování Velká Hleďsebe

Pension Jana se nachází na předměstí Mariánských Lázní. Ubytování obsahuje plně vybavený nadstandardní pokoj hotelové úrovně. Na požádání možnost zapůjčení společenských her (Prší, Dostihy, Člověče nezlob se, Petanque). Mapy, turistický průvodce na požádání k dispozici. Poradíme vám ty nejlepší kousky přírody, které jinde neuvidíte. Snídaně s donáškou na pokoj nebo do společenské místnosti.

Pro rodiny s dětmi máme připravené dětské hřiště. Děti se tak mohou těšit na soukromou houpačku, pískoviště, hračky a další vybavení v rámci areálu v blízkosti rodičů. Děti mají také připravené postýlky (žádné nepohodlné přistýlky).

Pokoje v penzionu

Ubytování obsahuje plně vybavený nadstandardní pokoj hotelové úrovně. Konkrétně TV, WIFI internet, lednice, sporák, konvice, sprcha,

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Jana stravování

Stravování (večeře/obědy) pro Vás máme zajištěné v nedaleké restauraci Březí vlk, která Vám může nabídnout českou kuchyni a vybrané speciality.

Popis okolí penzionu, Velká Hleďsebe

Mariánské Lázně jsou pojmenované na počest panny Marie pro její krásu, čistotu a nevinnost. Vidět zde můžete za týden mnohé, ale věřte, že vždy objevíte nové. Ať už se budete promenádovat po Kolonádě s oplatkou či pít proslulé lázeňské prameny jako již dávní králové Evropy, věřte, že nebudete chtít odjet. Ocitněte se v poklidné přírodní rezervaci či přírodním městském parku. Objevte více než 200 pramenů. Přijďte se rozhlédnout do krajů z romantické vyhlídky či za sportem.

Řekne se Velká Hleďsebe, ale kde Pension Jana hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Jana Klimentov 174 Velká Hleďsebe. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Zastávka MHD 150 m od pensionu.


Ceník ubytování Pension Jana

Ubytování Velká Hleďsebe
od 500 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Pension Jana

Pension Jana recenze na ubytování ve Velké Hleďsebe

Reference na ubytování Pension Jana

Nabízí Pension Jana kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Jana na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Jana můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Jana z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Jana

Adresa a kontakt na Pension Jana
Klimentov 174
35301 Velká Hleďsebe


ev.č.15220 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Jana a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Jana nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Jana je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-velka-hledsebe/pension-jana">Pension Jana je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Jana je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě