Penzion U Vaňáčů Štědronín Varvažov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Vaňáčů Štědronín

Štědronín 9, Varvažov
penziony a ubytování Varvažov
Foto Penzion U Vaňáčů Štědronín
Penzion U Vaňáčů Štědronín si rezervujte online

Penzion U Vaňáčů je rodinný penzion, který se nachází u Orlické přehrady v krásné Jihočeské krajině uprostřed lesů, 600 m od Otavy a 4 km od hradu Zvíkov, ve vesničce Štědronín.

V přízemí penzionu se nachází restaurace. V prvním patře dále najdete 5 apartmánů s vlastním soc. zařízením a televizí. Ve druhém patře je 8 pokojů (2 - 4 lůžka /s WC a sprchami na chodbě. Penzion je vhodný jak pro rodinnou rekreaci, tak pro školy v přírodě, svatební hostiny, večírky, školení, oslavy, sportovní soustredení a spoustu dalších aktivit.

Mezi pamětihodnosti v blízkosti našeho penzionu patří hrad Zvíkov 4 km, Zvíkovské Podhradí 3 km, zámek Orlík 12 km, vodní zámek Blatná 25 km nebo Březnický zámek. Pro Vaše výlety jsou nedaleká městská sídla s bohatou minulostí jako jsou Tábor, Příbram, Milevsko, Písek, Strakonice, Blatná, České Budějovice.

Pokoje v penzionu

Vybaveaní apartmánů: Ložnice, pokoj s TV, koupelna se sprchový koutem a WC. Celková kapacita 1. patro APARTMÁNY - 4×5 lůžek, 1×4 lůžka 1×3 lůžka; 2. patro POKOJE - 7×3 lůžka, 1×2 lůžka

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion U Vaňáčů Štědronín stravování

V penzionu se nachází restaurace. Nabízíme hotová i minutková jídla, snídaně formou bufetu. Kapacita restaurace 40-50 míst.

Popis okolí penzionu, Varvažov a Jižní Čechy

Okolí našeho penzionu je vhodné k celé řadě odpočinkových, sportovních ale také adrenalinových aktivit například houbaření, rybaření, cykloturistika, pěší turistika, výlety parníkem, bungee jumping, agroturistika, sportovni vyžití, koupání.

V areálu Penzionu je malý bazén, sportovní plocha pro různé vyžití, prostor pro večerní grilování a ohniště.

Řekne se Varvažov, Jižní Čechy, ale kde Penzion U Vaňáčů Štědronín hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion u Vaňáčů Štědronín 9 Varvažov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Ve vzdálenosti 5 km se nachází nejbližší vlaková zastávka a 3 km autobusová zastávka.

Pro osobní přepravu je možné využít vlastní hotelovou dopravu minibusem Ford Transit.


Fotogalerie ubytování Penzion U Vaňáčů Štědronín

Penzion U Vaňáčů Štědronín recenze na ubytování ve Varvažově

Reference na ubytování Penzion U Vaňáčů Štědronín

Nabízí Penzion U Vaňáčů Štědronín kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Vaňáčů Štědronín na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Vaňáčů Štědronín můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Vaňáčů Štědronín z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11915 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Orlík

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Vaňáčů Štědronín a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Vaňáčů Štědronín nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Vaňáčů Štědronín je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-varvazov/penzion-u-vanacu-stedronin">Penzion U Vaňáčů Štědronín je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Vaňáčů Štědronín je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion 21
  Penzion 21 Rodinný pension nabízí kvalitní levné ubytování v klidné části Prahy. Výborné spojení do centra - BUS /…
  penziony Praha-Bohnice, ubytování od 800 Kč
 • Penzion U Leopolda
  Penzion U Leopolda . Dvouhvězdičkový penzion v Brně v klidné části u řeky Svratky. Komfortní pokoje vybavené sprchou, WC a kabelovou TV.…
  penziony Brno-Komárov, ubytování od 740 Kč
 • Penzion Sarton
  Penzion Sarton Lukov je malebná vesnička v centru Podyjí, na půli cesty mezi Znojmem a Vranovem nad Dyjí. Obklopuje ji krásná…
  penziony Lukov, ubytování od 1050 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 295 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.