Penzion Patrik Mikulčin Vrch Vápenice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Patrik Mikulčin Vrch

Vápenice 65, Vápenice
penziony a ubytování Vápenice
Foto Penzion Patrik Mikulčin Vrch
Penzion Patrik Mikulčin Vrch si rezervujte online

Nově vybudovaný penzion rodinného typu nacházející se v krajině Bílých Karpat. Nabízí ubytování v prostorných apartmánech s panoramatickým výhledem a v komfortních chatkách.

Penzion Patrik se nachází v n. v. 799m v oblasti zvané Moravské Kopanice. Jeho výhodná poloha skýtá nádherné výhledy do Bošácké doliny a na Velký a Malý Lopeník. Interiér Penzionu je vybudován v duchu slováckých tradic. Pro návštěvníky Penzionu je k dispozici slovácká jizba s krbem, denní či večerní bar, herna pro děti se spoustou zajímavých her. V letních měsících je k dispozici terasa s venkovním vyhřívaným bazénem, venkovní hřiště, stolní tenis nebo trampolína. Pro odpočinek a relaxaci slouží whirlpool s finskou saunou. Ubytování je možné v penzionu v prostorných apartmánech s balkóny, nebo v komfortních chatkách rodinného typu. Všechny ubytovací prostory jsou vybaveny kompletním soc. zařízením, BTV, lednicí (chatky). Stravování pro ubytované hosty je zajištěno v budově Penzionu. V zimním období je možné využít lyžařské sjezdovky ve vzdálenosti cca 100m od areálu s umělým zasněžováním a provozem i ve večrních hodinách. Penzion je také vhodný pro firemní semináře, svatby, srazy apod.

Ubytování pouze s polopenzí, která není v ceně. Stojí 260, - Dospělá osoba, 160, - Děti do 12 let

Pokoje v penzionu

Apartmány s obývacím pokojem a ložnicí svou velikostí a krásným výhledem do okolí poskytují velmi příjemnou atmosféru. Součástí pokoje je předsín, koupelna, BTV, bezdrátové připojení na internet. Kom. chatky se nachází asi 50 m od penzionu. Interíér chatičky je v dřevěném stylu, předsín, koupelna, obývací pokoj, ložnice, lednice, BTV.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:30:00 hod.

Penzion Patrik Mikulčin Vrch stravování

Penzion Patrik je svým zaměřěním zejména domácí kuchyně, která se vyznačuje hlavně produkty domácí výroby (vejce, pečivo, koláče, masné výrobky atd.) Na přání skupin připravujeme domácí zabijačky, nebo jídla na grilu.

Popis okolí penzionu, Vápenice a Slovácko

Penzion se nachází ve velmi klidné části u lesa, na samém vrcholu kopce zvaného Mikučin vrch.

Řekne se Vápenice, Slovácko, ale kde Penzion Patrik Mikulčin Vrch hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Patrik Mikulčin Vrch Vápenice 65 Vápenice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Dostupnost je možná od Brna do Uherského Brodu, autobusem nebo vlakem, z Uherského Brodu potom autobusem až na Mikulčin Vrch.

Doplňující informace

Cena za polopenzi je 260 Kč/osoba/den.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Patrik Mikulčin Vrch Vápenice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 18 osob, TV místnost, informační služba, parkoviště 10 m od penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, úschovna jízdních kol, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku - 5 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 100 m od penzionu, zapinkat stolní tenis 10 m od penzionu, automat na šipky, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Patrik Mikulčin Vrch poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Patrik Mikulčin Vrch nabízí: restaurace, bar, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, lov, jízda na koni, whirlpool, vyhlídkové lety, masáže.


Fotogalerie ubytování Penzion Patrik Mikulčin Vrch

Penzion Patrik Mikulčin Vrch recenze na ubytování ve Vápenicích

Reference na ubytování Penzion Patrik Mikulčin Vrch

Nabízí Penzion Patrik Mikulčin Vrch kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Patrik Mikulčin Vrch na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Patrik Mikulčin Vrch můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Patrik Mikulčin Vrch z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14595 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Patrik Mikulčin Vrch a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Patrik Mikulčin Vrch nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Patrik Mikulčin Vrch je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-vapenice/penzion-patrik-mikulcin-vrch">Penzion Patrik Mikulčin Vrch je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Patrik Mikulčin Vrch je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě