Penzion U Barbory Vamberk

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Barbory

Tyršova 105, Vamberk
penziony a ubytování Vamberk
Foto Penzion U Barbory
Penzion U Barbory nabízí ubytování ve Vamberku v klidné a tiché části města nedaleko centra. Ubytování pro firmy ve Vamberku, turistické ubytování nebo ubytování cykloturistů Doudleby či ubytování  zájezdů Orlické hory. Ubytovna ve Vamberku je vhodná i pro ubytování rodin s dětmi. Penzion U Barbory nabízí ubytování ve Vamberku v klidné a tiché části města nedaleko centra. Ubytování pro firmy ve Vamberku, turistické ubytování nebo ubytování cykloturistů Doudleby či ubytování  zájezdů Orlické hory. Ubytovna ve Vamberku je vhodná i pro ubytování rodin s dětmi. Milovníky kultury, přírody a historie jistě osloví zámek Doudleby, hrad a zámek Potštejn, rozhledna Vrbice, Orlické hory, Divoká Orlice a mnoho dalších. Na své si přijdou i houbaři, rybáři, vodáci, turisté i cykloturisté. V zimním období je  v okolí řada běžeckých stop a lyžařské vleky Orlických hor.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10 hod.

Řekne se Vamberk, Východní Čechy, ale kde Penzion U Barbory hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion U Barbory Tyršova 105 Vamberk. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion U Barbory

Ubytování Vamberk
od 250 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion U Barbory

Penzion U Barbory recenze na ubytování ve Vamberku

Reference na ubytování Penzion U Barbory

Nabízí Penzion U Barbory kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Barbory na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Barbory můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Barbory z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion U Barbory

Adresa a kontakt na Penzion U Barbory
Tyršova 105
51754 Vamberk


ev.č.12722 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Barbory a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Barbory nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Barbory je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-vamberk/penzion-u-barbory">Penzion U Barbory je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Barbory je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě