Penzion V Aleji Valtice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion V Aleji

Petra Bezruče 512, Valtice
penziony a ubytování Valtice
Foto Penzion V Aleji
Penzion V Aleji si rezervujte online

Penzion s velmi pěknými pokoji je situováno v klidném prostředí historické aleje založené Liechtensteiny v roce 1715. Je to jedna z nejdelších přímých alejí spojující Valtice s Lednicí. Alej je součástí uměle vytvořené krajiny pod patronátem Unesco.

Kapacita 22 lůžek, 2-4 lůžkové pokoje, Úschovna kol, Bezplatné parkování u domu, Posezení na terase, gril. Připojení Wi-Fi. Domácí mazlíčky ne. V blízkosti restaurace, tenisové kurty. Zastávka bus i vlak 30 m. Možnost koupání koupaliště Břeclav a Mikulov.

Nabízíme: Vinařské programy, návštěvu sklepa, průvodcovské služby pro pěší i pro cyklisty.

Pokoje v penzionu

Přízemí: 1×4 lůžkový pokoj, Pokoje bez TV, spol. WC, 2 sprchy, vybavená kuchyň s ledničkou

1. Patro: 1×2 lůžkový pokoj, 1×3 lůžkový pokoj, Pokoje s TV, soc. zařízení pro tyto dva pokoje společně, 1×3 lůžkové apartmá s přistýlkou, vlastním soc. zařízením, vybavenou kuchyní a jídelnou, 1×2 lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením

K dispozici dětská cestovní postýlka zdarma Na pokojích v 1. a 2. patře rychlovarné konvice a základní nádobí na přípravu snídaní.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Valtice, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Penzion V Aleji hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Ubytování v aleji Petra Bezruče 512 Valtice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

V ceně ložní prádlo, ručníky, poplatek Městskému úřadu. Prázdninové pobyty od soboty do soboty, jinak dle dohody. Příjezd dle dohody. Odjezd do 10:00. Platba hotově. Možnost stravování v blízké restauraci.


Fotogalerie ubytování Penzion V Aleji

Penzion V Aleji recenze na ubytování ve Valticích

Reference na ubytování Penzion V Aleji

Nabízí Penzion V Aleji kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion V Aleji na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion V Aleji můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion V Aleji z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13843 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion V Aleji a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion V Aleji nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion V Aleji je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-valtice/penzion-v-aleji">Penzion V Aleji je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion V Aleji je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Farma Moulisových
  Farma Moulisových Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu rodinného charakteru kompletně zařízeného dřevěným rustikálním nábytkem, s dřevěnou podlahou a s…
  penziony Milínov, ubytování od 1400 Kč
 • Pension Jitka
  Pension Jitka nabízí ubytovaní v novém penzionu v klidné okrajové části města Liberce k dispozici jsou 2 dvoulůžkové a 2 třílůžkové…
  penziony Šimonovice, ubytování od 600 Kč v lokalitě Jizerské hory
 • Penzion 21
  Penzion 21 Rodinný pension nabízí kvalitní levné ubytování v klidné části Prahy. Výborné spojení do centra - BUS /…
  penziony Praha-Bohnice, ubytování od 800 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 344 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.