Penzion a vinný sklep Moravská oáza Valtice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion a vinný sklep Moravská oáza

Pod zámkem 1036, Valtice
penziony a ubytování Valtice
Foto Penzion a vinný sklep Moravská oáza
Rezervujte Penzion Moravská oáza v Lednicko - Valtickém areálu v klidné části města Valtice, cca 400m od zámku Valtice a asi 500m od centra Valtic. Kapacita ubytování v penzionu Moravská oáza je 54 lůžek v 17-ti útulných pokojích po  2, 3 a 4 lůžkách s WC, sprchou a TV.

Dále je v penzionu k dispozici vybavená kuchyňka, (lednička, mikrovlnná trouba, plynový sporák, rychlovarná konvice, nádobí...), venkovní posezení na terase pod révou vinnou, dětský koutek s houpačkami, úschovna kol. Společenská místnost s kulečníkem a stolním fotbalem. Parkování u penzionu zdarma na soukromém pozemku.

Součástí Penzionu Moravská oáza je i vinný sklep s posezením a občerstvením. Pro skupiny od 25 a více osob (po předchozí objednávce) teplá i studená večeře - formou rautů. Kapacita vinného sklepa je 80 osob. Nabízíme možnost konání firemních akcí, školení, rodinných oslav, svatby, večírky. Dle zájmu zajistíme sommeliera, cimbál, hudebníka na klávesy… V době letních prázdnin otevřeno denně i pro jednotlivce, k vínu občerstvení pouze studené mísy.

V okolí - historické objekty - zámky, hrady, rybníky, parky, cykloturistika Lednicko - Valtickým areálem, vinařská turistika.

Vybavení a služby poskytuje Penzion a vinný sklep Moravská oáza

  • Stravování: jen snídaně , možnost vaření nebo kuchyňka na pokoji
  • Na pokojích máte: WiFi, koupelna, televize, WC
  • Ke komfortu patří: bezbarierový přístup, nekuřácké pokoje, vinárna
  • Check in: 13:00
  • Check out: 10:00
  • Relaxační centrum - wellness centrum: masáže, solárium

Ceník ubytování Penzion a vinný sklep Moravská oáza

Ubytování Valtice
od 550 Kč za lůžko
od 1100 Kč za pokoj

Fotogalerie ubytování Penzion a vinný sklep Moravská oáza

Penzion a vinný sklep Moravská oáza recenze na ubytování ve Valticích

Reference na ubytování Penzion a vinný sklep Moravská oáza

Nabízí Penzion a vinný sklep Moravská oáza kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion a vinný sklep Moravská oáza na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion a vinný sklep Moravská oáza můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion a vinný sklep Moravská oáza z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion a vinný sklep Moravská oáza

Adresa a kontakt na Penzion a vinný sklep Moravská oáza
Pod zámkem 1036
69142 Valtice


ev.č.13839 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion a vinný sklep Moravská oáza a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion a vinný sklep Moravská oáza nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion a vinný sklep Moravská oáza je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-valtice/penzion-a-vinny-sklep-moravska-oaza">Penzion a vinný sklep Moravská oáza je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion a vinný sklep Moravská oáza je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 620 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.