Pension Max Valtice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Max Valtice

21. dubna 462, Valtice
penziony a ubytování Valtice
Foto Pension Max Valtice

Pension Max Valtice leží v „zemi zaslíbené milovníkům cykloturistiky a vína“, přímo v hlavním městě tohoto královského moku – ve Valticích. Lednicko-Valtický areál, který je od roku 1996 na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO nabízí návštěvníkům vzpomínku na dobu pánů z Lichtenštejna provoněnou výborným moravským vínem.
Těšíme se na Vaši návštěvu a nabízíme Vám:

2 komfortní dvojlůžkové pokoje, každý s vlastní koupelnou a možností přistýlky. 1 komfortní čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou. 1 luxusní VIP apartmán o kapacitě až 6 osob, s vlastní koupelnou, kuchyňkou a sklípkem. Snídani podávanou ve společné jídelně. Možnost bezdrátového připojení k internetu zdarma. Parkovací místa v uzavřeném dvoře. Uzamykatelný přístřešek pro Vaše kola. Možnost vypůjčení luxusního grilu značky Weber včetně briket.

Velikou výhodou je poloha penzionu, který není od zámku Valtice dále než 5min chůze. Navštívíte-li tedy některý z mnoha okolních sklípků, nebudete mít nikdy problém se v pořádku vrátit zpět i po nějakém tom vypitém džbánku.
Těšíme se na Vaši návštěvu.

Pension Max Valtice leží v „zemi zaslíbené milovníkům cykloturistiky a vína“, přímo v hlavním městě tohoto královského moku – ve Valticích. Lednicko-Valtický areál, který je od roku 1996 na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO nabízí návštěvníkům vzpomínku na dobu pánů z Lichtenštejna provoněnou výborným moravským vínem.

Chceme, aby se u nás naši hosté cítili dobře! Proto jsme při zařizování všech pokojů dbali na to, abychom zákazníkům dopřáli vše co si jen náročný zákazník 21. století může přát.
Náš penzion je schopen ubytovat až 16 hostů v celkem čtyřech pokojích. Z toho 2 pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, jeden pokoj je čtyřlůžkový a 1 velký pokoj až pro 6 hostů.
Každý pokoj má svoji koupelnu se sprchovým koutem, toaletou, zrcadlem a umyvadlem. Všechny pokoje jsou vybaveny širokoúhlými LCD televizory, nábytkem k odložení Vašich šatů, rádiem, lampičkou a bezdrátovým připojením k internetu zdarma.
Všichni naši hosté také mohou využívat společnou kuchyňku s jídelnou. Kuchyňka je vybavena lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a toasterem. Dále pak hostům poskytujeme zabezpečené parkoviště pro 3-4 vozy.
Hosté mohou používat luxusní gril značky Weber, postaráme se i o zásobu briket.
Rádi ubytujeme rodiny s dětmi, páry, firemní zájezdy a po dohodě i Vaše čtyřnohé mazlíčky.

Pokoje v penzionu

Pokoj Sauvignon je dvojlůžkový pokoj o výměře 20m2. Maximální kapacita 2 osoby.

Nejdůležitějším místem v pokoji je velká manželská postel (200×180 cm). Tento pokoj má svoji koupelnu se sprchovým koutem, toaletou, zrcadlem a umyvadlem. Dále je vybaven širokoúhlým LCD televizorem, skříní pro Vaše šaty, rádiem, lampičkou a bezdrátovým připojením k internetu zdarma.
Pokoj má jedno okno se severo-západním výhledem do zahrady penzionu.

Pokoj Cardonnay je dvojlůžkový pokoj s možností přistýlky o výměře 25m2. Maximální kapacita 2+1 osoby.

Nejdůležitějším místem v pokoji je velká manželská postel (200×180 cm). Tento pokoj má svoji koupelnu se sprchovým koutem, toaletou, zrcadlem a umyvadlem. Dále je vybaven širokoúhlým LCD televizorem, skříní pro Vaše šaty, rádiem, lampičkou a bezdrátovým připojením k internetu zdarma.
Pokoj má dvě okna s jiho-západním výhledem na zámek Valtice.

Pokoj Pálava je čtyřlůžkový pokoj o výměře 25m2. Maximální kapacita 4 osoby.

Nejdůležitějším místem v pokoji jsou dvě velké manželské postele (200×180 cm). Tento pokoj má svoji koupelnu se sprchovým koutem, toaletou, zrcadlem a umyvadlem. Dále je vybaven širokoúhlým LCD televizorem, skříní pro Vaše šaty, rádiem, lampičkou a bezdrátovým připojením k internetu zdarma.
Pokoj má dvě okna s jiho-západním výhledem na zámek Valtice.

Apartmán Modrý Portugal má 3 dvojlůžka. Maximální kapacita 6 osob. Apartmán je dvojpodlažní s vlastním sklípkem celková výměra je 80m2.

Nejdůležitějším místem v tomto velkém apartmánu je bezesporu vlastní sklípek s dostatečnou zásobou kvalitního jihomoravského vína. Horní podkrovní slouží jako ložnice se 3mi manželskými postelemi (200×180 cm). Dolní patro slouží jako společnská místnost je zde také kuchyňský koutek a vstup do privátního podzemního sklípku s posezením.
Tento Apartmán má svoji koupelnu se sprchovým koutem, toaletou, zrcadlem a umyvadlem. Dále je vybaven širokoúhlým LCD televizorem, rádiem, lampičkou a bezdrátovým připojením k internetu zdarma.
Pokoj má dvě okna s jiho-západním výhledem na zámek Valtice a jedno okno se severním výhledem do zahrady.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:30:00 hod.

Pension Max Valtice stravování

Snídaně

Řekne se Valtice, Střední Morava, ale kde Pension Max Valtice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Max Valtice 21. dubna 462 Valtice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Pension Max Valtice

Pension Max Valtice zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Valtice.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension Max Valtice

Pension Max Valtice recenze na ubytování ve Valticích

Reference na ubytování Pension Max Valtice

Nabízí Pension Max Valtice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Max Valtice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Max Valtice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Max Valtice z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Max Valtice

Adresa a kontakt na Pension Max Valtice
21. dubna 462
69142 Valtice


ev.č.15099 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Max Valtice a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Max Valtice nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Max Valtice je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-valtice/pension-max-valtice">Pension Max Valtice je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Max Valtice je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Apartmany Vidim
  Apartmany Vidim Luxusní Apartmány se nachází v překrásné krajině Dukelského Švýcarska, jež spadá pod CHKO Kokořínsko. Ideální pro rodiny…
  penziony Vidim,
 • Bike & Ski Appartments
  Bike & Ski Appartments Zrestaurovaná šumavská chalupa ve Strážným – 3 samostatné apartmány, společná kuchyň Ubytování nabízíme v apartmánech, kde každý…
  penziony Strážný,
 • ALT Pension
  ALT Pension Jsme rodinný pension na okraji Prahy, který nabízí ubytování rodinám i obchodníkům. Nacházíme se v klidné vilové čtvrti…
  penziony Praha-Hájek,
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě