Penzion Benešova Hora Vacov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Benešova Hora

Benešova Hora 102, Vacov
penziony a ubytování Vacov

Rodinný penzion Benešova Hora se nachází v šumavské přírodě v blízkosti obce Vacov cca 5 km pod Javorníkem na Šumavě. Jsme tu pro všechny, kdo si chtějí odpočinout na zdravém vzduchu. Nabízíme pohodový pobyt pro rodiny s dětmi, ale i pro jednotlivce hledající klid či relax po sportovním vyžití (jízda na kole - turistika, golf... v zimě lyžování).

Pro větší společnost je k dispozici propojení se salónkem - vhodné pro pořádání společenských i firemních večírků, rautů či svatebních hostin. Salónek je zároveň uzavíratelný a tudíž vhodný i pro uzavřenou společnost, firemní školení, rehabilitační pobyty nebo pobyty spojené např. s jógou, aerobikem...

Pro děti máme připraveno pískoviště i s kyblíky a lopatkami, houpačky a skluzavku – pro mrňousy k dispozici nafukovací bazének na léto... a uvnitř další hračky a deskové hry...

Pokoje v penzionu

K ubytování je pro hosty připraveno 32 lůžek - 7 dvoulůžkových pokojů, 2 apartmány třílůžkové s balkónem a 3 apartmány čtyřlůžkové. Apartmány se skládají ze dvou pokojů. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, vybavené ručníky s osuškou, mýdlem a sprchovým gelem. Pokoje jsou střízlivě zařízeny nábytkem z masívního smrku – působí příjemně a útulně.

Najdete tu vše pro zdravý spánek, nábytek z přírodních materiálů, antialergenní peřiny a polštáře a zdravotní matrace. Pro mrňousky půjčíme 2 dětské postýlky + stupínky do koupelny. Na pokoji je k dispozici TV a také je zde možnost připojení k internetu pomocí WiFi.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Benešova Hora stravování

Samotná restaurace má kapacitu 35–40 míst, kde si naši hosté mohou vybrat ze široké nabídky jídel. Restauraci otvíráme i pro veřejnost. V restauraci je příjemné nekuřácké prostředí a samozřejmostí je také bezbariérový přístup.

V létě si stačí sednout ven na terasu a relaxovat třeba u dobrého vína z Moravy z rodin. vinařství. Můžete zkusit i grilovat – máme tu připraveny 2 venkovní grily a nebo si vemte klobásu či buřtík od místního řezníka a opečte si ho na ohni či čerstvé ryby z místního pstruhařství.

Popis okolí penzionu, Vacov a Šumava a Český les

Nedaleký Javorník je vysoký 1 066 m. n. m. , nyní s nově rekonstruovanou a nastavěnou Klostermannovou rozhlednou, ze které lze shlédnout téměř celou Šumavu. Pod rozhlednou se nachází rotunda sv. Antonína – ochránce nemocných a proslulé léčebné kameny Sluneční a Měsíční. Tady jsou připraveny značené krátké výlety vhodné pro rodiny s dětmi. Necelý 1 km od penzionu ve vesničce Rohanov můžete objevit roubená stavení a po dalším necelém km se dostanete k přírodnímu koupališti.

Řekne se Vacov, Šumava a Český les, ale kde Penzion Benešova Hora hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Benešova Hora Vacov-Benešova Hora 36 Vacov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Benešova Hora

Penzion Benešova Hora recenze na ubytování ve Vacově

Reference na ubytování Penzion Benešova Hora

Nabízí Penzion Benešova Hora kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Benešova Hora na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Benešova Hora můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Benešova Hora z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11754 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Šumava

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Benešova Hora a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Benešova Hora nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Benešova Hora je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-vacov/penzion-benesova-hora">Penzion Benešova Hora je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Benešova Hora je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě