Penzion Královka Ústí nad Labem

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Královka

Králova výšina 1477/5, Ústí nad Labem
penziony a ubytování Ústí nad Labem
Foto Penzion Královka

Penzion Královka rodinného typu se nachází v centru města nedaleko hotelu Vladimir. Pokoje mají vlastní soc. zařízení, kuchyňku a WiFi rychlý internet. V penzionu je hospůdka se zahrádkou. Parkování je možné přímo před domem nebo vedle penzionu pod uzamčením.

Pokoje v penzionu

3L studio č. 4 - 2. p. - 3× lůžko, sedací souprava, TV, INTERNET, kuchyňka, lednice, mikrovlnka, koupelna, (umyvadlo, WC, sprchový kout), společ. terasa.

2L pokoj č. 2 - 2. p. - 2× lůžko, malá sedací souprava, TV, INTERNET, , lednice, mikrovlnka, koupelna, (umyvadlo, WC, sprchový kout), společ. terasa.

4-L studio č. 3 - 2. p. - 4× lůžko, TV, INTERNET + WIFI, vybavená velká kuchyň, lednice, mikrovlnka, koupelna (umyvadlo, WC, sprchový kout), společ. terasa.

LUX apartmán č. 1 - 2. p. - 2× lůžko, rozkládací sedací souprava, krb na dřevo, 1× lůžko v kuchyni, koupelna s vanou, samostatné WC, TV, INTERNET+ WI-FI, společ. terasa.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Ústí nad Labem, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Penzion Královka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Královka Králova Výšina 1477/5 Ústí nad Labem. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Královka

Penzion Královka zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Ústí nad Labem.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Královka

Penzion Královka recenze na ubytování v Ústí nad Labem

Reference na ubytování Penzion Královka

Nabízí Penzion Královka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Královka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Královka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Královka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Královka

Adresa a kontakt na Penzion Královka
Králova výšina 1477/5
40001 Ústí nad Labem


ev.č.11932 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Královka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Královka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Královka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-usti-nad-labem/penzion-kralovka">Penzion Královka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Královka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě