Pension Irena Unhošť

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Irena

Pražská 423, Unhošť
penziony a ubytování Unhošť
Foto Pension Irena
Pension Irena si rezervujte online

Pension je situován 15 km od Prahy a 10 km od Kladna. Leží 1 km vedle silnice E48 (6) Karlovy Vary - Praha. Unhošť je položena v klidné rekreační oblasti. Z pensionu je možno podnikat výlety do okolí - hrad Karlštejn, Křivoklát, Koněpruské jeskyně, památník Lidice, Lány apod. Pension leží též velmi blízko u Ruzyňského letiště.

Pension nabízí ubytování ve čtyřech samostatných pokojích, celková kapacite je 15 lůžek včetně přistýlek. K dispozici je jídelna, vybavená lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou kovnicí, vařičem a nádobím. Hosté mohou posedět na zahradě, popřípadě využít grilu.

Pokoje v penzionu

Nabízíme 2 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a jeden pokoj čtyřlůžkový. Tyto pokoje mají samostatný vchod přímo ze zahrady. Dále jeden pokoj třílůžkový s možností 2 přistýlek, do tohoto pokoje je vchod domem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchou, některé pokoje mají vlastní ledničku přímo na pokoji. Pokoje jsou nekuřácké.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Irena stravování

V ceně je zahrnuta snídaně. V blizkosti pensionu jsou 3 místní restaurace.

Popis okolí penzionu, Unhošť a Střední Čechy

Unhošť se nachází v rekreační oblasti na kraji křivoklátských lesů. Můžete podnikat výlety na hrad Karlštejn, Křivoklát, zámek Lány, Koněpruské jeskyně, památník Lidice apod.

Sportovní vyžití najdete v kladenském Aquaparku nebo na místních cyklostezkách.

V centru obce naleznete veškeré potřebné služby - nákupní středisko, večerka, restaurace, pivnice, lékárnu, obchodní dům, poštu, lékaře apod.

Řekne se Unhošť, Střední Čechy, ale kde Pension Irena hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Irena Pražská 423 Unhošť. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Pokud nechcete využívat vlastní auto, je zde velmi časté autobusové spojení s Prahou (na stanici Hradčanská nebo Zličín) a s Kladnem. Můžeme Vám též zajistit Taxi servis.

Doplňující informace

Domácí zvířata nejsou povolena.

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Irena Unhošť Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, bezbariérový přístup, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension Irena poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Pension Irena nabízí: zahrádka.


Fotogalerie ubytování Pension Irena

Pension Irena recenze na ubytování v Unhošti

Reference na ubytování Pension Irena

Nabízí Pension Irena kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Irena na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Irena můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Irena z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10469 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Irena a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Irena nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Irena je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-unhost/pension-irena">Pension Irena je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Irena je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 449 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.