Penzion Horácko Unčín

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Horácko

Foto Penzion Horácko
Penzion Horácko si rezervujte online

Tříhvězdičkový penzion Horácko se nachází v samém srdci Žďárských vrchů v překrásném údolí řeky Svratky na jejimž břehu stojí. Naleznete zde dvou-lůžkové pokoje se soc. zařízením a dvě apartmá. Dostupnost penzionu díky blízkosti silnice Bystřice nad Pernštejnem na Nové město na Mor. je vynikající. Parkování je možné před penzionem nebo v zabezpečeném traktu pod penzionem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Horácko stravování

Součástí penzionu je restaurace 50 míst, salonek40 míst, Terasa a venkovní zahrádka. Kuchyně česká, moravská a mezinárodní.

Popis okolí penzionu, Unčín a Vysočina

Daná lokalita je vyhledávána pro svoji ideální polohu pro cyklistiku, kolečkové brusle, turistiku, rybolov. V zimě je zde velké množství udržovaných běžkařských tratí z nichž některé slouží pro věhlasný Novoměstský biathlon. Také sjezdové lyžování je v nabídce penzionu s některými penzion spolupracuje a poskytuje slevy.

Řekne se Unčín, Vysočina, ale kde Penzion Horácko hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Horácko Unčín 43 Unčín. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Trasa Bystřice nad Pernštejnem na Poličku.


Fotogalerie ubytování Penzion Horácko

Penzion Horácko recenze na ubytování v Unčíně

Reference na ubytování Penzion Horácko

Nabízí Penzion Horácko kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Horácko na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Horácko můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Horácko z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13465 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Horácko a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Horácko nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Horácko je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-uncin/penzion-horacko">Penzion Horácko je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Horácko je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě