Penzion Na Stavidle Uherské Hradiště

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Na Stavidle

Na Stavidle 453, Uherské Hradiště
penziony a ubytování Uherské Hradiště
Foto Penzion Na Stavidle
Penzion Na Stavidle si rezervujte online

Vítáme Vás na stránkách PENZIONU NA STAVIDLE, který se nachází v centru královského města Uherské Hradiště. Nabízíme Vám přátelské prostředí nekuřáckého penzionu s dalšími službami pro spokojený pobyt. Pokud jste přijeli poznat naše město a krásy regionu, pak jste tu na správném místě a vítáni.

Pokoje v penzionu

Nabízíme 2, 3 a 4 lůžkové pokoje

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Na Stavidle stravování

Ubytování je beze stravy

Popis okolí penzionu, Uherské Hradiště a Slovácko

REGIONÁLNÍ ZAJÍMAVOSTI Region Uherské Hradiště / PDF soubor Historie města Uherské Hradiště / PDF soubor Zámek a park Buchlovice / Hrad Buchlov / Velehrad / Vodní cesta Baťův kanál / Archeoskanzen Modrá / Region Slovácko / Pamatník Velké Moravy / Rozhledna Brdo / Rozhledna Rovina / Slovácké divadlo /

Řekne se Uherské Hradiště, Slovácko, ale kde Penzion Na Stavidle hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Na Stavidle Na Stavidle 453 Uherské Hradiště. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Standardní služby * Ubytovací služby bez stravy * WIFI připojení na pokojích * Televize * Možnost využití společné kuchyňky * Lednice na pokoji * Úschovna jízdních kol Služby za úhradu * Zapůjčení PC * Zajištění vinného sklepu včetně řízené degustace, občerstvení, popř. i cimbálové muziky (pro skupiny) * Zpracování cyklistické trasy dle zadání * Zpracování turistické trasy dle zadání * Zajištění dalších společensko – kulturních a sportovních akcí dle zadání * Nabídka energetických snídaní (na požádání hosta jogurt, müsli, ovoce)

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Na Stavidle Uherské Hradiště Vám nabízí při pobytu následující služby: výtah, bezbariérový přístup, parkoviště u penzionu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí, úschovna jízdních kol.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Na Stavidle poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování ve vinařské oblasti.


Fotogalerie ubytování Penzion Na Stavidle

Penzion Na Stavidle recenze na ubytování v Uherském Hradišti

Reference na ubytování Penzion Na Stavidle

Nabízí Penzion Na Stavidle kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Na Stavidle na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Na Stavidle můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Na Stavidle z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13759 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Na Stavidle a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Na Stavidle nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Na Stavidle je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-uherske-hradiste/penzion-na-stavidle">Penzion Na Stavidle je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Na Stavidle je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě