Penzion U Štěpánků Trpišovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Štěpánků

Trpišovice 12, Trpišovice
penziony a ubytování Trpišovice
Foto Penzion U Štěpánků
Penzion U Štěpánků si rezervujte online

Penzion a hospůdka U Štěpánků se nachází na okraji lesa, v malebné vesničce Trpišovice nedaleko Ledče nad Sázavou.

Penzion U Štěpánků poskytne zázemí max. 10 osobám. K Vašemu pohodlí přispějí kompletně vybavené apartmány - vlastní WC a sociální zařízení, TV, plně vybavená kuchyňka.

Pokoje v penzionu

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu. Aparmán - pro 6 osob - kuchyňský kout: (kuchyňská linka s vybavením, 2 plotýnkový el. vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice) - obývací pokoj: televize, 4 lůžka - ložnice: manželské dvojlůžko - soc. zařízení: wc v rámci koupelny, sprchový kout, umyvadlo - možnost WIFI připojení k internetu - topení ústřední (zajišťuje majitel) Apartmán - pro 4 osoby - kuchyňský kout: (kuchyňská linka s vybavením, 2 plotýnkový el. vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice) - obývací pokoj: televize, 4 lůžka - soc. zařízení: wc v rámci koupelny, sprchový kout, umyvadlo - balkón - možnost WIFI připojení k internetu - topení ústřední (zajišťuje majitel)

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion U Štěpánků stravování

V přízemí našeho penzionu na Vás čeká malá a klidná hospůdka.

Popis okolí penzionu, Trpišovice a Vysočina

Objekt se nachází na okraji lesa, v tichém prostředí Českomoravské vrchoviny, krajina je vhodná pro turistiku, cykloturistiku a v zimě pro běžecké lyžování.

Příznivci rybaření mají k dispozici jeden kilometr vzdálenou řeku Sázavu.

Řekne se Trpišovice, Vysočina, ale kde Penzion U Štěpánků hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion a hospůdka u Štěpánků Trpišovice 12 Trpišovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Po celý rok.

Doplňující informace

Na místě se hradí spotřebovaná energie. Při ubytování dvou osob v apartmánu je cena 800, -kč.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion U Štěpánků Trpišovice Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště u penzionu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku - 7000 m od penzionu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 5000 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 8000 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion U Štěpánků poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion U Štěpánků nabízí: restaurace, bar, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: houbaření, rybolov.


Ceník ubytování Penzion U Štěpánků

Penzion U Štěpánků zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Trpišovice.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion U Štěpánků

Penzion U Štěpánků recenze na ubytování v Trpišovicích

Reference na ubytování Penzion U Štěpánků

Nabízí Penzion U Štěpánků kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Štěpánků na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Štěpánků můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Štěpánků z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14582 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Štěpánků a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Štěpánků nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Štěpánků je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-trpisovice/penzion-u-stepanku">Penzion U Štěpánků je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Štěpánků je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě