Penzion Pod Špejcharem Třeboň

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Pod Špejcharem

Novohradská 345, Třeboň
penziony a ubytování Třeboň
Foto Penzion Pod Špejcharem
Penzion Pod Špejcharem si rezervujte online

Nabídka ubytování: -3 dvoulůžkové pokoje a 1 trojlůžkový pokoj vždy s možností přistýlky -pokoje mají samostatnou koupelnu s WC -na každém pokoji televize se satelitním připojením -společná kuchyňka s lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a kávovarem -pronájem zahrnuje parkování v oploceném objektu s možností úschovny kol -venkovní posezení v blízkosti Zlaté stoky (50m) - možnost rybaření -možnost zapůjčení skůtrů

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Třeboň, Jižní Čechy, ale kde Penzion Pod Špejcharem hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Pod Špejcharem Novohradská 345 Třeboň. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Hosté ubytovaní v našem penzionu mají možnost využít: -10% slevu na zapůjčení skůtrů -10% slevu na nákup zboží v našem obchodě OBUV-ZLATO, Palackého nám. 175, Třeboň -10% slevu na profesionální vyčištění interiérů a exteriérů automobilů v našem čistícím středisku

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Pod Špejcharem Třeboň Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Pod Špejcharem poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, venkovské ubytování, rybaření při pobytu, ubytování v přírodě.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 500 m od penzionu, diskotéka 300 m od penzionu, kino 300 m od penzionu, divadlo 300 m od penzionu, houbaření, rybolov, jízda na koni, solárium 500 m od penzionu, lázně - wellness 500 m od penzionu.


Fotogalerie ubytování Penzion Pod Špejcharem

Penzion Pod Špejcharem recenze na ubytování v Třeboni

Reference na ubytování Penzion Pod Špejcharem

Nabízí Penzion Pod Špejcharem kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Pod Špejcharem na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Pod Špejcharem můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Pod Špejcharem z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14575 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Pod Špejcharem a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Pod Špejcharem nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Pod Špejcharem je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-trebon/penzion-pod-spejcharem">Penzion Pod Špejcharem je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Pod Špejcharem je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 608 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.