Penzion U Vladaře Toužim

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Vladaře

náměstí Jiřího z Poděbrad 101, Toužim
penziony a ubytování Toužim
Foto Penzion U Vladaře
Penzion U Vladaře si rezervujte online

Penzion Vladař v Toužimi je krásný rodinný penzion, který nabízí nejen ubytování, ale dokonalý odpočinek i prožití aktivní dovolené. V penzionu Vladař si na své si přijdou milovníci cykloturistiky, jízdy na koních, pěší turisté i ti co cestují výhradně autem. Najdete zde síť 500 km soukromých cyklotras, které vedou překrásnou, liduprázdnou přírodou na toužimsku, a můžete je projet na kole nebo koni. Jistě oceníte i blízkost slavných lázní – Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovi Lázně.

Ale nemusíte do města, stačí se vydat na kole po trase, která mapuje prameny minerálek.

Nezapomínáme ani na děti a seniory. V penzionu Vladař najdete i wellness centrum se saunou, vířivkou, masážemi, zábaly i bylinkovými lázničkami. Pro cvičení Zumby, Pilátes, Jógy i tanec je připraven náš společenský sál.

Pokoje v penzionu

V penzionu je 59 postelí ve 20ti pokojích, které jsou 2, 3 a 4 lůžkové s vlastním sociálním zařízením, TV a WIFI. 2 lůžkový pokoj 4× , 3 lůžkový pokoj 13× , 4 lůžkový pokoj 3× ,

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion U Vladaře stravování

Restaurace nacházející se přímo v penzionu pojme 50 osob, pod pergolou na dvoře je 40 míst a zahrádka před restaurací pojme 15 hostů. V zimním období restaurace poskytuje pouze snídaně. Pro skupiny více než 10 osob zajišťujeme celodenní stravování.

Řekne se Toužim, Západočeské lázně, ale kde Penzion U Vladaře hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion U Vladaře náměstí Jiřího z Poděbrad 101 Toužim. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion U Vladaře

Penzion U Vladaře recenze na ubytování v Toužimi

Reference na ubytování Penzion U Vladaře

Nabízí Penzion U Vladaře kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Vladaře na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Vladaře můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Vladaře z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11178 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Vladaře a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Vladaře nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Vladaře je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-touzim/penzion-vladar">Penzion U Vladaře je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Vladaře je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě