Penzion Refugio Tisá

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Refugio

Foto Penzion Refugio

Penzion REFUGIO se nachází v překrásné přírodě Labských pískovců na samotné hranici parku České Švýcarsko a nabízí ubytování ve velmi prostorných a moderně vybavených pokojích. Nabízí také kavárnu s nekuřáckou reastaurací a outdoor shop, kde naleznete vše potřebné pro horolezectví, turistiku a veškeré aktivity v přírodě.

Penzion REFUGIO se nachází v překrásné přírodě Labských pískovců na samotné hranici parku České Švýcarsko, přímo pod skalními masívy v obci Tisá a nabízí ubytování ve velmi prostorných a moderně vybavených pokojích. Nabízí také kavárnu s nekuřáckou reastaurací a outdoor shop, kde naleznete vše potřebné pro horolezectví, turistiku a veškeré aktivity v přírodě.

Pokoje v penzionu

Ubytování nabízí ve velmi prostorných a moderně vybavených pokojích s TV, Lednicí a připojením na Internet. Sociální zařízení na pokoji je pro nás samozřejmostí.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Refugio stravování

K ubytování lze dokoupit snídani, polopenzi či plnou penzi. V zázemí penzionu je venkovní posezení.

Popis okolí penzionu, Tisá

Zájemci o turistiku nebo cykloturistiku v okolí Tisé či Českém Švýcarsku si mohou zapůjčit kolo, či sjednat průvodce pro sportovní a adrenalinové aktivity, případně pro běžnou turistiku.
V zimních měsících je v obci Tisá v provozu lyžařský vlek nebo lze navštívit nedaleký SKI areál Zadní Telnice v Krušných horách. Nabízíme i projížďky na koních!
Obec Tisá je rájem horolezců, cyklistů, běžkařů, lyžařů.

Řekne se Tisá, ale kde Penzion Refugio hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Refugio Tisá 473 Tisá. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Obec se nachází 15 minut autem od Děčína, Teplic a Ústí nad Labem, je 4 km od sjezdu z dálnice D8.


Ceník ubytování Penzion Refugio

Penzion Refugio zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Tisá.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Refugio

Penzion Refugio recenze na ubytování v Tisé

Reference na ubytování Penzion Refugio

Nabízí Penzion Refugio kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Refugio na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Refugio můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Refugio z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Refugio

Adresa a kontakt na Penzion Refugio
Tisá 473
40336 Tisá


ev.č.15103 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Refugio a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Refugio nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Refugio je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-tisa/penzion-refugio">Penzion Refugio je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Refugio je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě