Penzion Na Kovárně Tisá

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Na Kovárně Tisá

Foto Penzion Na Kovárně Tisá

Penzion Na Kovárně je rodinný penzion nacházející se v jedinečném prostředí pískovcových útvarů a skalních měst Tisá, Rájec, Ostrov a Děčínský Sněžník a nabízí celoroční ubytování v klidném prostředí, vhodné pro rekreační a sportovní pobyty, rodinná setkání, oslavy, svatby, firemní akce, sportovní soustředění, pobyty s dětmi, vše se sportovním a relaxačním vyžitím.

Ubytovací část penzionu je situována v I. podlaží budovy. K dispozici je celkem 5 pokojů o celkovém počtu 16 lůžek /s přistýlkami možno rozšířit kapacitu na 21 lůžek/. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC a jsou stylově vybaveny dřevěným obložením a nábytkem, moderními koberci a el. vytápěním a dalším příslušenstvím. V ceně ubytování je možnost využívat společenskou místnost s TV, satelitním vysíláním, DVD přehrávačem, sbírkou DVD filmů a pohádek pro děti i dospělé, rádiem, projekčním plátnem a dataprojektorem. Pro děti zde máme připraven malý stoleček, dětský koberec a velký výběr hraček, stavebnic, stolních her a psacích potřeb. V pokojích i společenské místnosti je zákaz kouření!
V zahradní části provozovny je možné využít venkovní posezení s krbovým grilem a dětské hřiště. Další nabídkou našeho penzionu je tenisové hřiště (možno použít i na odbíjenou, nohejbal a fotbal), sauna a fitness koutek. Dětské hřiště, zahrádka, všechny prostory penzionu jsou nekuřácké, snažíme se vytvořit prostředí příznivé k rodinám s dětmi. Free Internet, všechny prostory restaurace a penzionu pokryty WiFi sítí. Penzion Na kovárně Tisá je zázemím pro vyznavače aktivního odpočinku: Tenisový kurt s povrchem umělé trávy LANO WIMBLEDON, vhodné pro tenis, volejbal, nohejbal, fotbal a florbal. Relaxační zázemí, finská sauna a fitness.
Nabízíme valstní instruktory horolezectví, průvodcovskou činnost a poradenství pro horolezectví, turistiku, cyklistiku a outdoorové aktivity. Výchozí místo pro sjezdové lyžování a klasické lyžování - Ski centrum Zadní Telnice a Ski centrum Bouřňák. Běžecké sporty, houbaření a rekreace během všech ročních období. Půjčovna kol, horolezeckých potřeb a dalšího sportovního vybavení.

Pokoje v penzionu

Pokoj č. 1

2 lůžka + 1 přistýlka /na požádání je možné postele oddělit nočním stolkem/, samostatná koupelna s WC a sprchovým koutem, předsíň u vchodových dveří oddělující pokoj od koupelny a od chodby penzionu.

Pokoj č. 2 4 lůžka + 1 přistýlka, prostorný pokoj, samostatná koupelna s WC a sprchovým koutem, předsíň u vchodových dveří oddělující pokoj od koupelny a od chodby penzionu. Pokoj č. 3 2 lůžka oddělená /nelze spojit/, samostatná koupelna s WC a sprchovým koutem, chodbička u vchodových dveří odělující pokoj od schodiště penzionu. Pokoj č. 4 2 lůžka + 2 vyvýšená lůžka + 1 přistýlka, samostatná koupelna s WC a vanou, chodbička u vchodových dveří oddělující pokoj od schodiště penzionu. Apartman č. 5 3 lůžka + 1 vyvýšené lůžko + 2 přistýlky, vybavená kuchyňka, lednice, varná plotýnka, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, jídelní stůl, samostatná koupelna s WC a vanou, chodbička u vchodových dveří oddělující pokoj od schodiště penzionu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Na Kovárně Tisá stravování

Ve stylové restauraci /43 míst/ a salónku /20 míst/ nabízíme příjemné posezení, pořádání oslav a večírků. V restauraci je pro Vás připraven velkoformátový televizor se satelitním vysíláním, pro sledování významných sportovních a kulturních událostí, či Vámi vybraných programů. Všechny prostory pokryty bezdrátovým připojením WiFi pro možnost připojení k internetu.

Řekne se Tisá, ale kde Penzion Na Kovárně Tisá hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Na Kovárně Tisá 303 Tisá. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Na Kovárně Tisá

Ubytování Tisá
od 470 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion Na Kovárně Tisá

Penzion Na Kovárně Tisá recenze na ubytování v Tisé

Reference na ubytování Penzion Na Kovárně Tisá

Nabízí Penzion Na Kovárně Tisá kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Na Kovárně Tisá na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Na Kovárně Tisá můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Na Kovárně Tisá z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Na Kovárně Tisá

Adresa a kontakt na Penzion Na Kovárně Tisá
Tisá 302
40336 Tisá


ev.č.11950 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: České Švýcarsko

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Na Kovárně Tisá a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Na Kovárně Tisá nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Na Kovárně Tisá je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-tisa/penzion-na-kovarne-tisa">Penzion Na Kovárně Tisá je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Na Kovárně Tisá je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 491 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.