Penzion Tarem Těrlicko

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Tarem

Dolní Těrlicko 98, Těrlicko
penziony a ubytování Těrlicko
Foto Penzion Tarem
Penzion Tarem si rezervujte online

Srdečně Vás zveme k návštěvě rodinného Penzionu Tarem, který se nachází v Těrlicku, v těsné blízkosti Těrlické přehrady. Penzion a jeho okolí nabízí širokou možnost vyžití v letních i zimních měsících. Ubytovat se můžete v 12-ti dvou, tří i čtyř lůžkových pokojích (s možností přistýlek) s celkovou kapacitou 36 lůžek. Většina pokojů má svou terasu nebo předzahrádku.

Součástí penzionu je menší restaurace, kde zaženete hlad dobrým jídlem, uhasíte žízeň točenou kofolou, pivem nebo si pochutnáte na dobré kávě. K odpočinku či aktivní relaxaci Vám dobře poslouží krásná rozlehlá pláž, s přímým vstupem do vody, který je vhodný i pro malé děti. Na pláži se nachází plážový bar, ohniště s altánem, půjčovna šlapadel, loděk. V penzionu pořádáme akce dle Vašeho přání, například narozeninové oslavy, firemní a maturitní večírky, menší svatební hostiny. Přijďte se k nám podívat, na Vaši návštěvu se velmi těšíme.

Pokoje v penzionu

Penzion Tarem Vám nabízí ubytování v příjemně zařízených pokojích s celkovou kapacitou 36 pevných lůžek s možností přistýlek. Ubytovat se můžete v přízemí, či v prvním patře penzionu. Naleznete zde i pokoje s bezbariérovým přístpem. Recepce je k dispozici v nepřetržitém provozu. Pokoje vysáváme vysavačem Kobold 136 značky VORVERK, tento vysavač je označen Certifikační značkou TÜV – „ Způsobilý pro alergiky. “ Několikaměsíčním testováním vysavače Kobold 136 s elektrickým kartáčem bylo potvrzeno, že emisní hodnoty zůstávají pod limitem všech dnes známých medicínsko-alergenních přípustných hodnot.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Těrlicko a Ostravsko - Slezsko

Okolí těrlické vodní nádrže je obklopeno členitou a malebnou Těšínskou pahorkatinou, která návštěvníkům poskytuje turisticky vděčné trasy s mírně zvlněným terénem a s pěknými rozhledy do krajiny. Z Těrlicka je možno putovat po značkách k blízkým Beskydám nebo navštívit nedaleké rekreační středisko Žermanickou přehradu. Mezi nejvýznamnější místní centrum turistického ruchu patří rekreační prostor Těrlické vodní nádrže, která byla uvedena do provozu na řece Stonávce v roce 1962 jako zásobárna užitkové vody na Karvinsku. Přehrada se stala střediskem rozsáhlé vodní rekreace a cestovního ruchu.

Řekne se Těrlicko, Ostravsko - Slezsko, ale kde Penzion Tarem hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Tarem Chatová 98 Těrlicko. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Tarem Těrlicko Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u penzionu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, úschovna jízdních kol, internetový koutek.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Tarem poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Tarem nabízí: restaurace, bar, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, houbaření.


Fotogalerie ubytování Penzion Tarem

Penzion Tarem recenze na ubytování v Těrlicku

Reference na ubytování Penzion Tarem

Nabízí Penzion Tarem kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Tarem na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Tarem můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Tarem z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14038 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Tarem a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Tarem nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Tarem je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-terlicko/penzion-tarem">Penzion Tarem je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Tarem je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 106 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.