Ubytování v Teplicích Teplice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Ubytování v Teplicích

Jungmannova 917/5, Teplice
penziony a ubytování Teplice

Ubytování v Teplicích nabízí levné, privátní ubytování v lázeňském městě Teplice v severních Čechách. Ubytování je vhodné pro firmy a jejich zaměstnance na dlouhodobé pobyty. Ubytování můžeme zajistit ale i pro lázeňské hosty, podnikatele na cestách, či sportovce, a to v privátní ubytovně, kde každý nalezne své soukromí.

Privátní ubytování pro firmy a jejich zaměstnance s kapacitou 34 lůžek. Ubytování můžeme zajistit i pro lázeňské hosty a sportovce. I když zavádějící poloha v centru Teplic naznačuje hluk z okolního prostředí, v našem ubytovacím zařízení budete mít klid a pohodu stejně, jako doma. Pokoje se nachází v činžovním domě v centru Teplic. V okolí je to blízko, jak za rekreací, tak za zábavou.

Pokoje v penzionu

U pokojů je přirozeně přístup ke kuchyňce, jídelně a sociálnímu zařízení. Pokoje jsou vytápěné, uzamykatelné, kuchyňky vybaveny kuchyňskou linkou, vařičem a mikrovlnou troubou. V pokojích je většinou kabelová televize, případně s anténou či set-top boxem. Koupelny jsou vybaveny převážně sprchovým koutem, dle lokality vanou případně spojeny s WC v kvalitním a čistém prostředí.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Teplice, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Ubytování v Teplicích hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Ubytování v Teplicích Jungmannova 917/5 Teplice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Ubytování v Teplicích

Ubytování Teplice
od 350 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Ubytování v Teplicích

Ubytování v Teplicích recenze na ubytování v Teplicích

Reference na ubytování Ubytování v Teplicích

Nabízí Ubytování v Teplicích kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Ubytování v Teplicích na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Ubytování v Teplicích můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Ubytování v Teplicích z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Ubytování v Teplicích

Adresa a kontakt na Ubytování v Teplicích
Jungmannova 917/5
41501 Teplice


ev.č.15224 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Ubytování v Teplicích a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Ubytování v Teplicích nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Ubytování v Teplicích je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-teplice/ubytovani-v-teplicich">Ubytování v Teplicích je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Ubytování v Teplicích je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Chata na Špici
  Benecko je nejvýše položená obec v západních Krkonoších. Je krásným a hojně navštěvovaným rekreačním střediskem, umístěným ve velmi…
  penziony Benecko, ubytování od 1200 Kč
 • Zámecká apartmá
  Zámecká apartmá Penzion U Tří Havranů Český Krumlov se nachází přímo v historickém centru města Český Krumlov při hlavním…
  penziony Český Krumlov, ubytování od 1490 Kč
 • Pension Daberg
  Pension Daberg Pension Daberg, který se nachází v Harrachově na klidném místě poblíž lanovky na Čertovu horu vzdálené 800 metrů,…
  penziony Harrachov, ubytování od 380 Kč v lokalitě Krkonoše
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 468 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.