Penzion Aladdin Teplice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Aladdin

Masarykova třída 159/72, Teplice
penziony a ubytování Teplice

Penzion Aladdin se nachází 5 minut peší chůzí od autobusového, vlakového nádráží a od středu lázeňského města. Parkování je zajištěno kamerovým systémem uvnitř dvora, v noci zamknuté. K dispozici je venkovní dětské hřište s tramolínou, skluzavkou a pískovištěm. Děti do 3 let zdarma. Příplatek za psa 50, -Kč den. Přijímáme platební karty. Možnost poskytnutí slev pro dlouhodobé ubytování.

Pokoje v penzionu

Nabízíme Vám 3 dvoulůžkové pokoje se sprchovým koutem a jeden třílůžkový pokoj s vanou. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, Wifi internetem po celé budově zdarma.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Aladdin stravování

Stravování je možné v přízemí budovy, kde je Vám podávána i snídaně, která je v ceně ubytování.

Řekne se Teplice, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Penzion Aladdin hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Aladdin Masarykova třída 159/72 Teplice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Aladdin

Penzion Aladdin recenze na ubytování v Teplicích

Reference na ubytování Penzion Aladdin

Nabízí Penzion Aladdin kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Aladdin na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Aladdin můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Aladdin z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15225 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Aladdin a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Aladdin nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Aladdin je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-teplice/penzion-aladdin">Penzion Aladdin je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Aladdin je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 300 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.