Pension Centrum Teplice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Centrum

28. října 13, Teplice
penziony a ubytování Teplice
Foto Pension Centrum

Pension Centrum nabízí ubytování v činžovním domě z roku 1897 přímo v centru města Teplice v blízkosti Benešova náměstí. Autobusové a vlakové nádraží je vzdáleno přibližně 3 min pěší chůze. Příjezd k objektu je z Benešova náměstí. (Jedná se o jednosměrnou ulici ve směru od Benešova náměstí k vlakovému nádraží.)

Nabízíme nově zrekonstruované jedno, dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje. Maximální celková kapacita ubytování je 13 lůžek. Nabízíme možnost parkování auta přímo v objektu. Možná je úschova kol. Snídaně pouze po dohodě. Obědy i večeře a eventuální nákupy je možno absolvovat v blízkém okolí v okruhu cca 100m. Po dohodě možnost grilování v zastřešeném zahradním grilu.

Ubytování v činžovním domě z roku 1897 přímo v centru města Teplice v blízkosti Benešova náměstí. Autobusové a vlakové nádraží je vzdáleno přibližně 3 min pěší chůze. Příjezd k objektu je z Benešova náměstí. (Jedná se o jednosměrnou ulici ve směru od Benešova náměstí k vlakovému nádraží.)

Pokoje v penzionu

V každém pokoji je TV. Pokoje mají společný kuchyňský kout s jídelnou. Kuchyňka je vybavena rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou a lednicí. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (wc, sprchový kout nebo rohovou vanu).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Teplice, Středohoří a Máchův kraj, ale kde Pension Centrum hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Centrum 28. října 13 Teplice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Pension Centrum

Pension Centrum zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Teplice.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension Centrum

Pension Centrum recenze na ubytování v Teplicích

Reference na ubytování Pension Centrum

Nabízí Pension Centrum kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Centrum na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Centrum můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Centrum z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Centrum

Adresa a kontakt na Pension Centrum
28. října 13
41501 Teplice


ev.č.12073 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Centrum a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Centrum nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Centrum je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-teplice/pension-centrum">Pension Centrum je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Centrum je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě