Penzion U Zeleného stromu Telnice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Zeleného stromu

Foto Penzion U Zeleného stromu
Penzion U Zeleného stromu si rezervujte online

Penzion U Zeleného Stromu má za sebou mnohaletou tradici. Po nedávné kompletní rekonstrukci opět může být příjemnou zastávkou na Vašich toulkách. A nejen to, díky své poloze je dokonce ideálním výchozím bodem.

Ne nadarmo je Telnice je nazývána jedním z rájů Krušných hor. Celoročně nabízí mnoho možností, jak aktivně trávit volný čas rodinám, jednotlivcům i větším skupinám.

Penzion s restaurací Vám poskytnou příjemné zázemí a Vám už nice nebude bránit v příjemném prožití volných dní. Neváhejte se obrátit na naši obsluhu nebo nás kontaktovat emailem, rádi Vám pomůžeme s naplánováním Vašich výletů.

Pokoje v penzionu

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaných 2 lůžkových pokojích s možností snídaně přímo v restauraci. K dispozici je i apartmán pro 4 osoby.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Telnice, Krušné hory, ale kde Penzion U Zeleného stromu hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion U Zeleného stromu Telnice 10 Telnice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion U Zeleného stromu

Penzion U Zeleného stromu zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Telnice.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion U Zeleného stromu

Penzion U Zeleného stromu recenze na ubytování v Telnici

Reference na ubytování Penzion U Zeleného stromu

Nabízí Penzion U Zeleného stromu kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Zeleného stromu na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Zeleného stromu můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Zeleného stromu z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15104 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Zeleného stromu a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Zeleného stromu nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Zeleného stromu je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-telnice/penzion-u-zeleneho-stromu">Penzion U Zeleného stromu je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Zeleného stromu je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Willa
  Penzion Willa Panzion se nachází přímo v centru Jihlavy, vedle radnice. Nacházíme se v centru dění Jihlavy, katakomby v sousedstí,…
  penziony Jihlava, v lokalitě Vysočina
 • Penzion Na Návrší
  Penzion Na Návrší Penzion-apartman Na Návrší Znojmo se nachází v blízkosti středu města. Nabízí ubytování ve 2 pokojích s maximální kapacitou 8…
  penziony Znojmo,
 • Pension Jitka
  Pension Jitka Penzion rodinného typu nabízí příjemné ubytování v klidnější části Plzně, 2 km od centra města, v pokojích s vlastním…
  penziony Plzeň,
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 128 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.