Penzion U Šeniglů Telč

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Šeniglů

náměstí Zachariáše z Hradce 11, Telč
penziony a ubytování Telč
Foto Penzion U Šeniglů
Penzion U Šeniglů si rezervujte online

Penzion u Šeniglů Vám nabízí po celý rok klidné ubytování přímo v historickém centru města Telče ležícího v překrásné přírodě Českomoravské Vysočiny. Naše kapacita je 3 pokoje s celkovou kapacitou 12 lůžek.

V penzionu máme pokoje s samostatným wc a koupelnou, s televizí, s wifi internetem, s parkováním zdarma, se společnou vybavenou kuchyňkou. Máme 3 pokoje s kapacitou 12 lůžek.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Řekne se Telč, Vysočina, ale kde Penzion U Šeniglů hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: U Šeniglů náměstí Zachariáše z Hradce 11 Telč. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion U Šeniglů Telč Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, možnost vyprání prádla, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, parkoviště u penzionu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát bowling, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, nejbližší půjčovna lyží je.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion U Šeniglů poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, jízda na koni.


Fotogalerie ubytování Penzion U Šeniglů

Penzion U Šeniglů recenze na ubytování v Telči

Reference na ubytování Penzion U Šeniglů

Nabízí Penzion U Šeniglů kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Šeniglů na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Šeniglů můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Šeniglů z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14587 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Šeniglů a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Šeniglů nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Šeniglů je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-telc/penzion-u-seniglu">Penzion U Šeniglů je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Šeniglů je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 522 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.