Penzion Panorama Tanvald

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Panorama Tanvald

Žďár 138, Tanvald
penziony a ubytování Tanvald
Foto Penzion Panorama Tanvald
Penzion Panorama Tanvald si rezervujte online

Penzion Panorama se nachází v malebném koutě Jizerských hor – Žďáře (v těsném sousedství Albrechtic a Tanvaldu), známých lyžařským střediskem Tanvladský Špičák.

Penzion je všestranný, ideální pro rodiny s dětmi, pro školy, školy v přírodě i jiné kolektivy, organizované zájezdy, skupinové zájezdy, sportovní skupiny, lyžařské výcviky, tábory, firemní akce, školení apod.

Okolí penzionu je vhodné pro sjezdové lyžování, běžky, cyklistiku, turistiku, výlety a samozřejmě odpočinek a relaxaci!

Pokoje v penzionu

Penzion nabízí ubytování ve dvou třílůžkových apartmánech s vlastni koupelnou a krásným výhledem na okolní kopce Jizerských hor. Dále nabízíme ubytování v osmi 1-3 lůžkových pokojících se standartním vybavením a koupelnou pro více pokojů. WIFI na pokojích zdarma. KRÁSNÝ VÝHLED Z APARTMÁNŮ NA OKOLNÍ KOPCE A SJEZDOVKY. APARTMÁNY JSOU V LETOŠNÍM ROCE NOVĚ UPRAVENÉ.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Panorama Tanvald stravování

V penzionu je možno využít vlastní plně vybavenou kuchyň pro vlastní vaření. Po dohodě lze využít pro větší skupinu nabídku snídaně, polopenze nebo plné penze.

Popis okolí penzionu, Tanvald a Jizerské hory

Penzion se nachází v klidném prostředí, 400m jsou obecní vleky a 1500m lyžařské středisko Špičák.

Řekne se Tanvald, Jizerské hory, ale kde Penzion Panorama Tanvald hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Panorama Žďár 138 Tanvald. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Pension je celoročně dobře přístupný, s možností parkování přímo u pensionu za uzamčenou závorou. Možno parkování až 12 aut.


Fotogalerie ubytování Penzion Panorama Tanvald

Penzion Panorama Tanvald recenze na ubytování v Tanvaldu

Reference na ubytování Penzion Panorama Tanvald

Nabízí Penzion Panorama Tanvald kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Panorama Tanvald na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Panorama Tanvald můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Panorama Tanvald z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12320 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Panorama Tanvald a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Panorama Tanvald nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Panorama Tanvald je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-tanvald/penzion-panorama-tanvald">Penzion Panorama Tanvald je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Panorama Tanvald je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Bobule
  Penzion Bobule Penzion Bobule nabízí všem cestovatelům, soukromým osobám a firemním zaměstnancům moderní ubytování za příznivé ceny v příjemném…
  penziony Staré Město, ubytování od 20 €
 • Penzion Carrabbas
  Penzion Carrabbas Penzion Carrabbas se nachází v blízkosti centra města Bohumín, snadný je i výjezd na dálnici D 47. Penzion…
  penziony Bohumín, ubytování od 700 Kč
 • Penzion Vaněk
  Penzion Vaněk Pokud hodláte navštívit Velké Losiny, obec s velikou koncentrací historických památek a zajímavostí v podhůří Hrubého Jeseníku, známou…
  penziony Velké Losiny, ubytování od 800 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě