Penzion Medvídek Tanvald

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Medvídek Tanvald

Pod Špičákem 387, Tanvald
penziony a ubytování Tanvald
Foto Penzion Medvídek Tanvald
Penzion Medvídek Tanvald si rezervujte online

Rekreační zařízení Penzion Medvídek nabízí útulné ubytování na úbočí hory Tanvaldský Špičák v lokalitě Horní Tanvald. Hostům je k dispozici velká kuchyně s jídelnou, společenská místnost, velký pozemek s ohništěm a grilem a parkoviště.

Rekreační zařízení Penzion Medvídek se nachází v CHKO Jizerské hory na úbočí hory Tanvaldský Špičák v lokalitě Horní Tanvald. Svou polohou je předurčen jak pro klidnou, tak aktivní dovolenou v každém ročním období. K penzionu náleží velký pozemek s grilem, ohništěm a prostorem pro hry a dovádění. Parkování je zdarma zajištěno na parkovišti přímo u objektu.

Pokoje v penzionu

Penzion disponuje 9 útulně zařízenými pokoji s celkovou ubytovací kapacitou 30 lůžek. Všechny pokoje jsou útulně a pohodlně zařízeny tak, aby svým hostům zajistily příjemný pobyt. Sociální zařízení a sprchy jsou společné. V celém objektu je dostupné bezdrátové připojení k internetu zdarma.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Medvídek Tanvald stravování

Hostům je k dispozici společná kuchyně, jídelna, společenská místnost, bar s výčepním zařízením a lednicí.

Popis okolí penzionu, Tanvald a Jizerské hory

Ubytování je beze stravy. Stravování je možné buď vlastním vařením ve velké kuchyni s jídelnou, která je společná všem hostům, nebo návštěvou některé z tanvaldských restaurací.
V létě je možné opékání a grilování na pozemku u penzionu.

Řekne se Tanvald, Jizerské hory, ale kde Penzion Medvídek Tanvald hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Medvídek Pod Špičákem 387 Tanvald. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Medvídek Tanvald

Penzion Medvídek Tanvald recenze na ubytování v Tanvaldu

Reference na ubytování Penzion Medvídek Tanvald

Nabízí Penzion Medvídek Tanvald kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Medvídek Tanvald na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Medvídek Tanvald můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Medvídek Tanvald z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12314 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Medvídek Tanvald a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Medvídek Tanvald nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Medvídek Tanvald je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-tanvald/penzion-medvidek-tanvald">Penzion Medvídek Tanvald je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Medvídek Tanvald je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě