Penzion Modrá Růže Tábor

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Modrá Růže Tábor

Ovocná 63/1, Tábor
penziony a ubytování Tábor
Foto Penzion Modrá Růže Tábor
Penzion Modrá Růže Tábor si rezervujte online

Pension restaurace modrá růže je v centru starého města v Táboře 100m od Žižkova náměstí a cca 100m od hotelu Dvořák a 100 m od muzea Čokolády. Dům je z roku 1550 a jsou v něm 4 pokoje s celkovým počtem 11 lůžek.

V přízemí je restaurace se salonkem a venkovní předzahrádkou. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, přístup na wifi. Tři pokoje mají velikost okolo 25m2 a apartman kolem 50m2

Pokoje v penzionu

V pensionu jsou dva dvoulůžkové pokoje, jeden třílůžkový pokoj s vlastní externí koupelnou a jeden apartman kde jsou další dvě přistýlky. Dvoulůžkové pokoje jsou velké kolem 25m2 mají vlastní sociální zařízení, tv, přístu na wifi, okna do zahrady. Apartman má velikost okolo 50m2 má vlastní sociální zařízení v koupelně je vana, tv připojení na wifi, okna do ulice. Třílůžkový pokoj má vlastní externí sociální zařízení pouze pro pokoj, velikost okolo 30m2, přístup n wifi, okno do ulice, klenuté stropy.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Modrá Růže Tábor stravování

V restauraci vaříme česká jídla, přes poledné obědové menu, večer minutková kuchyně včetně výběr z ryb z místních sádek.

Popis okolí penzionu, Tábor a Jižní Čechy

Dům stojí v historickém centru Tábora asi 100m od Žižkova náměstí kde je Husitské muzeum, podzemní chodby, vedle kostela je strašidelné muzeum o kousek dál leží muzeum LEGA. Kousek od pensionu je také muzeum Čokolády a Táborský poklad v objektu hotelu Dvořák. Okolo celého Starého města je příjemná procházka po tak zvaném šancu. Údolím města protéká řeka Lužnice, kde jsou cyklostezky.

Řekne se Tábor, Jižní Čechy, ale kde Penzion Modrá Růže Tábor hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Modrá Růže Ovocná 7 Tábor. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

K pensionu se autem dojede, ale pouze jenom na vyložení kufru, na Starém městě je zákaz parkování. 50m od pensionu je záchytné parkoviště, které stojí 40, -kč na 24 hodin. Na náměstí jezdí hromadná doprava číslo60 a 61.


Fotogalerie ubytování Penzion Modrá Růže Tábor

Penzion Modrá Růže Tábor recenze na ubytování v Táboře

Reference na ubytování Penzion Modrá Růže Tábor

Nabízí Penzion Modrá Růže Tábor kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Modrá Růže Tábor na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Modrá Růže Tábor můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Modrá Růže Tábor z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11839 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Modrá Růže Tábor a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Modrá Růže Tábor nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Modrá Růže Tábor je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-tabor/penzion-modra-ruze-tabor">Penzion Modrá Růže Tábor je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Modrá Růže Tábor je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě