Penzion Kostnický dům Tábor

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Kostnický dům

Střelnická 220, Tábor
penziony a ubytování Tábor
Foto Penzion Kostnický dům
Penzion Kostnický dům si rezervujte online

Penzion Kostnický dům, který se nachází přímo v centru Tábora necelých 50 metrů od Žižkova náměstí, nabízí ubytování v historické barokní budově ve dvoulůžkových pokojích nebo jednom rodinném studiu.

Penzion disponuje 7 nově rekonstruovanými pokoji v kategoriích jako Standard, Comfort, Deluxe. V budově se nachází také stylová kavárna. V celém penzionu je k dispozici bezdrátové Wi-Fi připojení.

Pokoje v penzionu

V prvním patře je chlouba celého penzionu, romantický pokoj s vanou umístěnou přímo v místnosti, velkou postelí a luxusní koupelnou se sprchou. Druhé apartmá na tomto patře je rodinné, je zde možné ubytovat až 6 osob, skládá se ze dvou samostatných místností, kdy jedna je situována do tiché Střelnické ulice, druhá do sice hlučnější, ale nejkrásnější Pražské ulice. Koupelna a záchod jsou samostatné, v koupelně je sprcha.

V druhém patře jsou do Střelnické ulice situovány 2 pokoje, oba mají koupelny se sprchou. Do Pražské ulice směřuje velký "business" pokoj, s pracovním koutem, manželskou postelí a možností ubytování dalších 2 osob. Koupelna a záchod jsou samostatné, v koupelně je vana.

Ve třetím jsou malé "economy" pokoje, milé a umístěné přímo ve špičce střechy. Z okna je výhled na rozmanitě krásné střechy starých táborských domů a oba pokoje mají malou koupelnu s WC a sprchou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Kostnický dům stravování

Gastronomická část kavárny nabízí každý den je na výběr z deseti druhů slaných a sladkých koláčů s různými náplněmi, chlebíčky a toasty s netradičními pomazánkami a 2 druhy salátů. Protože je kavárna zaměřena na snídaně, je zde na výběr i ze čtyř druhů teplých snídaní. Samozřejmostí je vinný lístek (ale i rozlévaná vína), italská káva Manuel a domácí šťávy a koktejly.

Řekne se Tábor, Jižní Čechy, ale kde Penzion Kostnický dům hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Kostnický dům Strelnicka 220 Tábor. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Kostnický dům Tábor Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 15 osob, internet, úschovna jízdních kol, internetový koutek.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Kostnický dům poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Kostnický dům nabízí: restaurace 30 m od penzionu, bar 100 m od penzionu, pizzerie 100 m od penzionu, vinárna 100 m od penzionu, kavárna 20 m od penzionu, zahrádka 50 m od penzionu, cukrárna 20 m od penzionu, sklípek 500 m od penzionu, pivnice 100 m od penzionu, internetová kavárna 200 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 1000 m od penzionu, diskotéka 1000 m od penzionu, dětské hřiště 500 m od penzionu, kino 600 m od penzionu, divadlo 500 m od penzionu, houbaření, rybolov, jízda na koni, vyhlídkové lety, masáže 500 m od penzionu.


Ceník ubytování Penzion Kostnický dům

Penzion Kostnický dům zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Tábor.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Kostnický dům

Penzion Kostnický dům recenze na ubytování v Táboře

Reference na ubytování Penzion Kostnický dům

Nabízí Penzion Kostnický dům kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Kostnický dům na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Kostnický dům můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Kostnický dům z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14579 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Kostnický dům a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Kostnický dům nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Kostnický dům je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-tabor/penzion-kostnicky-dum">Penzion Kostnický dům je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Kostnický dům je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě