Pension Dáša Tábor

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Dáša

Bílkova 735, Tábor
penziony a ubytování Tábor
Foto Pension Dáša

Nabízíme Vám ubytování v rodinném pensionu, který se nachází v blízkosti historického censtra města Tábora, kousek od autobusového i vlakového nádraží. Pension má dvoulůžkové, třílůžkové pokoje i s možností dvou přistýlek. .

Nabízíme Vám ubytování v rodinném pensionu DÁŠA, který se nachází v blízkosti historického censtra města Tábora, kousek od autobusového i vlakového nádraží.

Pension má dvoulůžkové, třílůžkové pokoje i s možností dvou přistýlek. Každý pokoj i dva apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením buď s vanou nebo se sprchou a WC. K dispozici je na celém pensionu připojení na internet pomocí WI-FI zdarma pro ubytované hosty.

Součástí pensionu je sauna a též masáže v suterénu pensionu. V přízemí našeho pensionu je vlastní recepce se společenskou místností a barem, kde podáváme ubytovaným hostům snídaně podle Vašeho přání.

Parkování je možné ve dvoře pensionu za zavřenými dveřmi pensionu u zahrady, kde je zejména v letních měsících příjemné posezení ve stínu, dětským pískovištěm, ohništěm a přístřeškem pro grilování nebo zahradní párty.

Jelikož se pension nachází poblíž centra, je zde i spousta restaurací na obědy nebo večeře, nedaleko je i posilovna, ricochet, solária, bowling a další kulturní vyžití.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Tábor, Jižní Čechy, ale kde Pension Dáša hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension DÁŠA Bílkova 735 Tábor. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Pension Dáša

Pension Dáša zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Tábor.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension Dáša

Pension Dáša recenze na ubytování v Táboře

Reference na ubytování Pension Dáša

Nabízí Pension Dáša kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Dáša na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Dáša můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Dáša z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Dáša

Adresa a kontakt na Pension Dáša
Bílkova 735
39002 Tábor


ev.č.11848 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Dáša a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Dáša nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Dáša je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-tabor/pension-dasa">Pension Dáša je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Dáša je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě