Pension Alfa Tábor

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Alfa Tábor

Klokotská 107/5, Tábor
penziony a ubytování Tábor
Foto Pension Alfa Tábor

Pension Alfa se nachází ve starobylém domě z 16. století mezi Žižkovým náměstím a hradem Kotnov, v historickém jádru města Tábora - města proslulého bohatstvím historických a kulturních památek.

Známá rekreační zóna nádrže Jordán je vzdálena cca 10 min. chůze. Výhodná poloha penzionu umožňuje také snadný pěší a cyklistický vstup do táborského okolí, proto se penzion Alfa stal vyhledávanou destinací jak pro milovníky víkendových výletů, tak dlouhodobějších dovolených s turistickým i cykloturistickým vyžitím v průběhu celého roku. Kromě individuálních zájezdů je penzion vhodný pro pořádání firemních akcí a akcí cestovních společností.

Z dalších služeb je možné využít trezor, přístup k internetu, WIFI, půjčovnu jízdních kol, úschovu jízdních kol a motocyklu, zajištění vstupenek na kulturní a sportovní události. K dispozici je Whisky Pub se studenou kuchyní, sklípek a letní terasa. Sklípek lze využít i jako salonek pro pořádání soukromých oslav, večírků a svateb.

Pokoje v penzionu

Nabízíme ubytování v devíti pokojích (s jedním, dvěma, třemi a čtyřmi lůžky). Některé pokoje lze dovybavit přistýlkou. Celková kapacita ubytování je 24 míst. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna + WC), telefon a WIFI.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:30:00 hod.

Popis okolí penzionu, Tábor a Jižní Čechy

Za návštěvu rozhodně stojí např. radnice, v níž sídlí galerie výtvarného mění a muzeum s expozicemi "Husité", hrad Kotnov a blízké městské opevnění s hradbami, baštami a parkánovou zdí, táborské podzemí (trasa dlouhá 800 m), Jordán - nejstarší údolní nádrž v Čechách z r. 1492, botanická zahrada a Granátová skála.

V okolí města pak např. zříceniny hradu Choustník, Kozí Hrádek, Dobronice u Bechyně, Příběnice, zámek Červená Lhota, Chýnovská jeskyně, Knížecí rybník a další pro autoturisty dostupné a zajímavé cíle, např. České Budějovice, Český Krumlov nebo zámky Hluboká nad Vltavou, Orlík či Zvíkov.

Řekne se Tábor, Jižní Čechy, ale kde Pension Alfa Tábor hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Alfa & Whisky Pub Klokotská 107/5 Tábor. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Pension Alfa Tábor

Pension Alfa Tábor zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Tábor.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension Alfa Tábor

Pension Alfa Tábor recenze na ubytování v Táboře

Reference na ubytování Pension Alfa Tábor

Nabízí Pension Alfa Tábor kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Alfa Tábor na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Alfa Tábor můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Alfa Tábor z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Alfa Tábor

Adresa a kontakt na Pension Alfa Tábor
Klokotská 107/5
39001 Tábor


ev.č.11843 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Alfa Tábor a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Alfa Tábor nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Alfa Tábor je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-tabor/pension-alfa-tabor">Pension Alfa Tábor je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Alfa Tábor je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě