Pension 325 Tábor

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension 325

Ve Struhách 385, Tábor
penziony a ubytování Tábor
Foto Pension 325

Nabízíme Vám ubytování v našem novém a luxusně vybaveném Pensionu, který se nachází v krásné klidné vilové čtvrti nedaleko centra. Z pokojů je překrásný výhled na přírodu, na klokotský klášter a na historickou část starého města.

Nabízíme Vám ubytování v našem novém a luxusně vybaveném Pensionu, který se nachází v krásné klidné vilové čtvrti nedaleko centra. Z pokojů je překrásný výhled na přírodu, na kloktský klášter a na historickou část starého města.

Pro naše hosty jsou k dispozici 2 garáže, parkoviště pro 3 auta, velká moderně vybavená kuchyně, internet zdarma (možnost připojení vlastního počítače v pokojích přes wi-fi). Každý pokoj má své sociální vybavení a apartmány mají i kuchyni.

Sociální zařízení na každém pokoji. Chráněné parkoviště pro 3 auta Wi-fi připojení k internetu zdarma na každém pokoji. Velká, moderně a plně vybavená kuchyně + další samostatné kuchyně v apartmánech. Restaurace s dobrou kuchyní vzdálena 350 metrů od pensionu Blízko jak do přírody, tak do centra

Pension nabízí posezení u krbu. Kromě již zmíněného kláštera je v blízkosti nejen centrum, ale i lesy, řeka Lužnice, nákupní centrum, restaurace, zimní stadion, plavecký stadion, rybník Jordán, nemocnice a taneční sál Milenium, kde se pořádají plesy, diskotéky a jiné společenské události.

Pokoje v penzionu

Jednolůžkový pokoj plně vybaven, se sprchou a WC. Dvoulůžkový pokoj plně vybaven. Se sprchou a WC. Z okna výhled na panorama starého města. Apartmán pro 1-4 osoby plně vybaven, se sprchou a WC. Z balkónu je překrásný výhled klokotský klášter a panorama starého města. Dvoulůžkový pokoj plně vybaven, s balkónem, z kterého je krásný výhled na panorama starého města a klokotský klášter. Podkrovní apartmán pro 1 - 4 osoby. Koupelna s vanou a WC.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Pension 325 stravování

Velká, moderně a plně vybavená kuchyně + další samostatné kuchyně v apartmánech Restaurace s dobrou kuchyní vzdálena 150 metrů od pensionu

Popis okolí penzionu, Tábor a Jižní Čechy

Klokotský klášter s křížovou cestou, Žižkovo náměstní s hustiským muzeem, podzemní chodby, kostelní vyhlídková věž, věž Kotnov s vyhlídkou, řeka Lužnice s překrásným okolím, Jordán (nejstarší evropská přehrada) - možnost koupání, plavecký stadion, venkovní bazén, botanická zahrada, divadlo Oskara Nedbala, vyhlídkové lety nad Táborem. V letních měsících tzv. Táborské kulturní léto, které nabízí mnoho koncertů a divadelních představení.

Řekne se Tábor, Jižní Čechy, ale kde Pension 325 hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension 325 Tábor Ve Struhách 385 Tábor. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Pension je snadno dostupný vlastním vozem, který mohou hosté parkovat přímo u pensionu. K dispozici jsou dvě kryté garáže a tři parkovací místa.


Ceník ubytování Pension 325

Pension 325 zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Tábor.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension 325

Pension 325 recenze na ubytování v Táboře

Reference na ubytování Pension 325

Nabízí Pension 325 kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension 325 na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension 325 můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension 325 z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension 325

Adresa a kontakt na Pension 325
Ve Struhách 385
39003 Tábor


ev.č.11850 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension 325 a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension 325 nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension 325 je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-tabor/pension-325">Pension 325 je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension 325 je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě