Penzion Revis Svoboda nad Úpou

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Revis

Lázeňská 316, Svoboda nad Úpou
penziony a ubytování Svoboda nad Úpou
Foto Penzion Revis
Penzion Revis si rezervujte online

Penzion Apartmány Revis leží ve východních Krkonoších mezi městečky Svoboda nad Úpou a Janské Lázně. Svou polohou jsou ideálním východiskem nejen pro milovníky hřebenových túr, ale jsou také vhodné pro klidnou rodinnou dovolenou.

Vnitřní vybavení objektu má poměrně vysoký standard. Útulné a velké pokoje vám nabídnou kromě sociálního zařízení také balkon a kuchyňský kout. Pokoje (resp. apartmá) mají vždy předsíň, sociální zař. , jednu ložnici a obývací pokoj. Větší pak ložnice dvě. Pokoje jsou vhodné pro 4 až 6 osob. Dětem se jistě zalíbí dětský koutek s množstvím hraček a vy je budete moci v klidu sledovat s křesla zimní zahrádky nebo z útulné hospůdky. V té jsou také podávány snídaně a večeře. Ani na své čtyřnohé mazlíčky nemusíte v období dovolené zanevřít a můžete je vzít sebou. Pro chvíle s přáteli či dětmi, je Vám k dispozici společenská místnost s kulečníkem, šipkami a stolním "fotbálkem"

Pro firemní školení či jiné akce nabízíme prostory s kapacitou cca 20 osob, rychlé připojení k intenretu prostřednictvím WiFi a dataprojektor. Hosté mohou využít služeb lyžařské školy a půjčovny lyž. vybavení. Postaráme se také o Vaše nejmenší.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Svoboda nad Úpou a Krkonoše

Vše na dosah ruky - poloha našeho zařízení slibuje nejen klidné chvíle strávené v okolí penzionu, ale také snadnou dostupnost turistických stezek a cyklotras, půjčoven sportovního vybavení v zimním i letním obdobi a v neposlední řadě snadnou dostupnost známého areálu Janské Lázně - Černá hora (1km). Své nabídne také okresní město Trutnov (9km), které se může pyšnit upraveným náměstím s obchody a kavárnami a také nově otevřeným společensko kulturním zařízením s divadlem s názvem UFFO. Druhým nejdůležizšjěím městem je Vrchlabí (11km), které Vás jistě zaujme svým horským charakterem. Zde můžete navštívít například Krkonošské muzeum či městský park.

Řekne se Svoboda nad Úpou, Krkonoše, ale kde Penzion Revis hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Lázeňská Lázeňská 316 Svoboda nad Úpou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Revis

Penzion Revis recenze na ubytování ve Svobodě nad Úpou

Reference na ubytování Penzion Revis

Nabízí Penzion Revis kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Revis na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Revis můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Revis z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15106 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Revis a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Revis nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Revis je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-svoboda-nad-upou/penzion-revis">Penzion Revis je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Revis je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě