Pension Fontána Svitavy

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Fontána

U Stadionu 708/6, Svitavy
penziony a ubytování Svitavy
Foto Pension Fontána
Pension Fontána si rezervujte online

Pension Fontána nabízí ubytování v budově secesního stylu v klidné části města Svitavy nedaleko jeho historického centra.

Pension Fontána je umístěn v klidné části města nedaleko od jeho historického centra. Kvalitní ubytování je vhodné pro obchodní cestující, turisty, ale i novomanžele!

Významnou výhodou pensionu je parkování na uzavřeném pozemku vedle budovy pensionu.

Každý náš host je pro nás prominent!

Pokoje v penzionu

Apartmá v podkroví jsou dvoupokojová - ložnice a obývací pokoj s tím, že obývací pokoj lze využít jako druhou ložnici. V přízemí je k dispozici velký pokoj (bývalá restaurace) až pro 4 osoby a třetí apartmá, kde je k dispozici kuchyně pro dlouhodobé pobyty.

Pokoj i apartmá nabízí TV se satelitem, bezplatný přístup na Internet přes WiFi, telefon s přímou volbou a uzamykatelný pracovní stůl, samostatnou toaletu. Podkrovní apartmá disponují koupelnou s vanou, přízemní pokoj a apartmá disponují vlastní sprchou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Pension Fontána stravování

Vedle pensionu se nachází Restaurace U Filipa a v okolí množství dalších restaurací.

Popis okolí penzionu, Svitavy a Východní Čechy

Okolí města Svitavy je vhodné především pro milovníky cykloturistiky. Doporučujeme návštěvu okolních měst Poličky, kde najdete jedny z nejzachovalejších hradeb ve střední Evropě, a Litomyšle, rodiště slavného Bedřicha Smetany. Nenechte si ujít ani návštěvu Moravského krasu s proslulou propastí Macocha.

Řekne se Svitavy, Východní Čechy, ale kde Pension Fontána hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Fontána Svitavy U stadionu 6 Svitavy. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Zastávka: 150 m
Autobusové nádraží: 500 m
Centrum: 300 m
Vlakové nádraží: 800 m

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Fontána Svitavy Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, recepce 24 hodin, rezervace letenek, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, taxi, úschovna jízdních kol, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 1000 m od penzionu, v létě koupání venku - 1000 m od penzionu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 300 m od penzionu, zacvičit ve fitness 1000 m od penzionu, zahrát bowling 800 m od penzionu, zahrát si squash nebo ricochet 1500 m od penzionu, si dát beachvolejbal, kurt je 1000 m od penzionu, uklidnit se při minigolfu 1000 m od penzionu, namazat tága, billiard je 500 m od penzionu, tenisovou halu máme 300 m od penzionu, zacvičit si aerobik 500 m od penzionu, automat na šipky 300 m od penzionu, si jít zastřílet na střelnici 500 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension Fontána poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, pobyty s dětmi, business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Pension Fontána nabízí: restaurace, bar, zahrádka, internetová kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 300 m od penzionu, diskotéka 1000 m od penzionu, dětské hřiště 200 m od penzionu, kino 50 m od penzionu, divadlo 300 m od penzionu, houbaření, lov, rybolov, jízda na koni, solárium 300 m od penzionu, pára 1000 m od penzionu, whirlpool 1000 m od penzionu, vyhlídkové lety, masáže 300 m od penzionu.


Fotogalerie ubytování Pension Fontána

Pension Fontána recenze na ubytování ve Svitavách

Reference na ubytování Pension Fontána

Nabízí Pension Fontána kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Fontána na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Fontána můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Fontána z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13320 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Fontána a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Fontána nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Fontána je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-svitavy/pension-fontana">Pension Fontána je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Fontána je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Pardubickém kraji

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 527 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.