Penzion Pohoda Svatava

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Pohoda Svatava

Podlesí 251, Svatava
penziony a ubytování Svatava
Foto Penzion Pohoda Svatava
Penzion Pohoda Svatava si rezervujte online

Rodinný penzion s velkou zahradou, přímo u lesa, 4 km od centra Sokolova. Parkoviště přímo u domu, WI-FI zdarma.

Vážení hosté, přijměte pozvání do našeho útulného penzionu s rodinou atmosférou a osobním přístupem. Místo je vhodné pro klidnou i aktivní dovolenou s přáteli a také při pracovní cestě. Nedaleko se nachází řada

cyklostezek, turistických možností i golfové hřiště. Celková kapacita penzionu je 16 lůžek v sedmi dvou a třílůžkových pokojích.

Penzion má ideální polohu, leží v srdci Karlovarského kraje. Do centra Sokolova je to od nás 3 km a do Karlových Varů 18 km. Kousek od nás leží město a hrad Loket, Cheb, Mariánské a Františovy Lázně, Hrad a zámek Bečov,

Kynžvart, Seeberg. Ke koupání můžete v létě využít zahradní bazén nebo nedaleké přírodní koupaliště Michal. po zbytek roku nebo při špatném počasí máme v Sokolově také krytý bazén. Nejbližší sjezdovky jsou na 

Bublavě, 27 km od nás.

Celý penzion je nekuřácký, má vlastní parkoviště a bezdrázové připojení k internetu (WIFI) v celém objektu zdarma.

Je obklopen velkou zahradou, kterou můžete během svého pobytu využít k relaxaci. Posezení v altánu, zahradní gril, relaxace na lehátkách nebo koupání v zahradním bazénu vám přijde po náročném dni jistě vhod.

Pokoje v penzionu

Všechny dvou- a třílůžkové pokoje jsou příjemně zařízeny a standartně vybaveny vlastním sociálním zařízením.

Pokoje v patře (č. 1-4) mají k dispozici společný kuch. kout s lednicí, varnou konvicí, el. sporákem a také společné posezení. Celý prostor je možné pronajmout samostatně. Je vhodný pro 7-9 osob.

Pokoje v přízemí (č. 5 -7) jsou apartmánového typu, každý se samostatným vchodem. Pokoje 5 a 7 jsou vybaveny kuch. koutem. Ve všech třech pokjích je chladnička a varná konvice.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Pohoda Svatava stravování

V penzionu je možné objednat ubytování se snídaní.

Popis okolí penzionu, Svatava a Západočeské lázně

Okolí Sokolova se neustále rozvíjí a tak mohou vyznavači aktivního odpočinku využít několika cyklostezek, In-line okruhů, tenisové kurty, 18-ti jamkové golfové hřiště,

krytý bazén, koupaliště i turistické stezky. Za zmínků stojí i návštěva lázeňských měst -Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, historické město Loket a Cheb. CHKO Kladská, Rašeliniště SOOS, hrad a zámek Bečov, klášter premonstrátů v Teplé, zámek Kynžvart, zámek Mostov to jsou další zajímavá místa v okolí, která stojí za návštěvu.

Řekne se Svatava, Západočeské lázně, ale kde Penzion Pohoda Svatava hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion POHODA Podlesí 251 Svatava. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Pohoda Svatava

Penzion Pohoda Svatava recenze na ubytování v Svatavě

Reference na ubytování Penzion Pohoda Svatava

Nabízí Penzion Pohoda Svatava kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Pohoda Svatava na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Pohoda Svatava můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Pohoda Svatava z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11016 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Pohoda Svatava a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Pohoda Svatava nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Pohoda Svatava je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-svatava/penzion-pohoda-svatava">Penzion Pohoda Svatava je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Pohoda Svatava je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Villa Daniela
  Villa Daniela Vinařský hotel Villa Daniela se nachází přímo mezi vinicemi Lednicko - Valtického areálu v Úvalech u Valtic.…
  penziony Valtice, ubytování od 1350 Kč
 • Pension Sport Relax Buky
  Pension Sport Relax Buky Komplex Buky Relax se nachází v části města Cheb – Střížov v Karlovarském kraji, který patří mezi…
  penziony Cheb, ubytování od 1400 Kč
 • Chata Marion
  Chata Marion V srdci Jeseníků v druhé polovině hory Praděd leží horská Chata Marion. S ubytovací kapacitou 40-ti lůžek…
  penziony Malá Morávka , ubytování od 290 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Karlovarském kraji

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 276 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.