Penzion Stará Sokolovna Šumperk

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Stará Sokolovna

Temenická 119, Šumperk
penziony a ubytování Šumperk
Foto Penzion Stará Sokolovna
Penzion Stará Sokolovna si rezervujte online

Penzion Stará Sokolovna je situován 10 minut chůze od centra Šumperka, který je právem považován za opravdovou bránu Jesenických hor. Rádi vás přivítáme v nově vybavených, útulných apartmánech, které přímo lákají ke strávení aktivní či relaxační dovolené stejně jako poskytnou dobré zázemí na pracovní cestě.

V penzionu se nachází dva apartmány a restaurace. Ubytování je v klidné části města Šumperka s velkou zahradou, letní terasou a hřištěm. Vyžití pro děti je zajištěno množstvím atrakcí jako je letní bazén, elektrická autíčka, trampolína atd. Parkování je zajištěno přímo u objektu. Připojení k Wi-Fi síti je možné i v apartmánech.

Pokoje v penzionu

Apartmán 1 je dvoupodlažní pro 6 osob, nahcází se v něm dvě ložnice, kuchyně s televizí, koupelna. Apartmán 2 je velký o rzoloze 60 metrů čtverečních, je vybudován v podkroví a disponuje ložnicí, kuchyní s posezením, koupelnou a televizorem. Oba apartmány mají samostatný vchod, který zaručuje soukromí a v obou je možné se připojit na internet pomocí bezdrátové Wi-Fi sítě. Do restaurace je to z apartámů 20m.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Stará Sokolovna stravování

Penzion disponuje restaurací, která nabízí jídla hotové i minutkové kuchyně a speciality z grilu.

Popis okolí penzionu, Šumperk a Jeseníky

Šumperk se nazývá Brána do Jeseníků. Nedaleko se nachází lázně Velké Losiny, Lipové lázně a lázně Bludov. V blízkém okolí se nacházejí lyžařské a turistické areály vhodné pro zimní i letní turistiku.

Řekne se Šumperk, Jeseníky, ale kde Penzion Stará Sokolovna hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Stará Sokolovna Temenická 119 Šumperk. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Stará Sokolovna

Penzion Stará Sokolovna zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Šumperk.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Stará Sokolovna

Penzion Stará Sokolovna recenze na ubytování v Šumperku

Reference na ubytování Penzion Stará Sokolovna

Nabízí Penzion Stará Sokolovna kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Stará Sokolovna na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Stará Sokolovna můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Stará Sokolovna z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15084 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Stará Sokolovna a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Stará Sokolovna nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Stará Sokolovna je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-sumperk/penzion-stara-sokolovna">Penzion Stará Sokolovna je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Stará Sokolovna je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě