Penzion Zeeman Studená

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Zeeman

Rošického, Studená
penziony a ubytování Studená
Foto Penzion Zeeman

Penzion Zeeman najdete na břehu rybníka v líbezné krajině jižních Čech mezi Telčí a Jindřichovým Hradcem v městečku Studená. Celoročně nabízíme ubytování v 6 apartmánech s vlastní koupelnou a kuchyňkou.

Kemp se nachází na pozemku u penzionu na břehu rybníka. Nabízíme místo pro 4 až 5 karavanů. Místo pro karavan vám rádi vybereme. K dispozici je elektrické připojení, sprcha a wc. Hosté penzionu i kempu mohou během svého pobytu využít zastřešenou terasu, kde jsou připraveny tradiční holandské a české společnské hry. V případě potřeby je možné se připojit na internet. Za mírný poplatek můžete využít saunu.

Pokoje v penzionu

Kapacita penzionu je 6 apartmánů. Jeden z apartmánů je zařízený jako bezbariérový. Celkem se u nás může ubytovat 30 osob. Každý z apartmánů má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, wc a umyvadlem, malou kuchyňku s chladničkou, jídelní stůl a posezení. Tři apartmány jsou dvolůžkové s možností přistýlek. Další jsou čtyřlůžkové s možností přistýlky. Každý apartmán má samostatně regulovatelné podlahové vytápění a vlastní vstup a patro s ložnicí. Ložnici je možné také připravit v přízemí.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Zeeman stravování

Rádi vám také na základě vaší objednávky připravíme snídani nebo nachystáme večerní grilování.

Popis okolí penzionu, Studená a Vysočina

Penzion naleznete na břehu rybníka v městečku Studená. V okolí jsou skvělé cyklostezky, volejbalové hřiště

Řekne se Studená, Vysočina, ale kde Penzion Zeeman hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Zeeman Rošického 525 Studená. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Studená se nachází v Jižních Čechách mezi městy Pelhřimov (severním směrem), Telčí (východním směrem) a Jindřichovým Hradcem (jižním směrem).
Z dálnice D1 Praha – Brno sjedete na 90 km u Humpolce a potom je to ješte 45 km po silnici číslo 34 směr Jindřichův Hradec a následně číslo 23 směr Telč.
Vzdálenost Studená Amsterdam je zhruba 1000 km.

Doplňující informace

Otevírací doba 8.00 - 20.00 h.


Ceník ubytování Penzion Zeeman

Penzion Zeeman zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Studená.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Zeeman

Penzion Zeeman recenze na ubytování v Studené

Reference na ubytování Penzion Zeeman

Nabízí Penzion Zeeman kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Zeeman na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Zeeman můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Zeeman z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Zeeman

Adresa a kontakt na Penzion Zeeman
Rošického
37856 Studená


ev.č.15182 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Zeeman a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Zeeman nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Zeeman je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-studena/penzion-zeeman">Penzion Zeeman je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Zeeman je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě