V Ráji Strakonice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


V Ráji

Zvolenská 989, Strakonice
penziony a ubytování Strakonice
Foto V Ráji
V Ráji si rezervujte online

Penzion se nachází v Jižních čechách ve městě Strakonice. Svým hostům nabízíme ubytování v příjemném jedno a dvoulůžkovém pokoji.

Penzion se nachází v Jižních čechách ve městě Strakonice. Svým hostům nabízíme ubytování v příjemném dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky nebo jednolůžkovém pokoji s možností přistýlky.

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem a wi-fi internetem. Na patře je společná kuchyňka.

V přízemí se nachází restaurace s širokou nabídkou jídel a nápojů (7 druhů točeného piva). V letním období je možnost využití terasy s krbem a dětské hřiště.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Strakonice, Jižní Čechy, ale kde V Ráji hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion a restaurace "V Ráji" Zvolenská 989 Strakonice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Vybavení a služby poskytuje V Ráji

  • Stravování: plná penze
  • Přijímáme poukázky: Sodexo
  • Na pokojích máte: koupelna
  • Ke komfortu patří: bar

Fotogalerie ubytování V Ráji

V Ráji recenze na ubytování ve Strakonicích

Reference na ubytování V Ráji

Nabízí V Ráji kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat V Ráji na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování V Ráji můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na V Ráji z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11809 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na V Ráji a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté V Ráji nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="V Ráji je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-strakonice/v-raji">V Ráji je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

V Ráji je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě