Penzion Oáza Štětí

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Oáza Štětí

U stadionu 146, Štětí
penziony a ubytování Štětí
Foto Penzion Oáza Štětí
Penzion Oáza Štětí si rezervujte online

Rodinný penzion a restaurace Oáza se nachází mezi areálem stadionu a koupalištěm města Štětí. Jeho pohostinné prostředí Vás jistě zaujme stylovým zpracování interiéru navozujícím příjemnou atmosféru.

Všem hostům je k dispozici parkoviště v areálu penzionu, monitorované kamerovým systémem. Samozřejmostí je úschovna kol přímo v penzionu.

V recepci penzionu je umístěn TV s dálkovým ovládání a satelitním přijímačem, dále kulečníkový stůl - karambol a stůl karetní. Recepce slouží též jako místnost pro uzavřené společnosti do 25 osob.

Pro snídaně hostů je určen salonek, který také využíváme k různým akcím a školením. K dispozici jsou flipchart, obří obrazovka 2m a projektor.

Penzion dále nabízí ubytování ve třech standartně vybavených chatkách. Každá chatka má 6 lůžek (4 a 2 oddělené) se společným sociálním zařízením. Všechny chatky jsou zateplené s ústředním vytápěním, ubytování je možné celoročně.
Pobyt dětí je bezplatný pouze bez nároku na vlastní lůžko.

Pokoje v penzionu

Penzion nabízí ubytování v 10 dvoulůžkových pokojích standardně vybavených se sociálním zařízením, telefonem, TV a satelitním přijímačem. Tyto pokoje odpovídají *** klasifikace ubytovacích zařízení. 2 pokoje jsou vybaveny dle **, TV s ovladačem, sociální zařízení je naproti pokoji. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Oáza Štětí stravování

Kvalitní suroviny, poctivá práce, téměř žádné konvenience a radost z vaření jsou základními kameny naší gastronomie. Náš jídelní lístek obsahuje 25 hlavních jídel dále domácí těstoviny a pizzu. Vaříme převážně z čerstvých surovin. K jídelnímu lístku připravujeme sezónní nabídku a každý týden obědové menu.

Nápoje jsou u nás zastoupeny kávou illy, točeným Pislner Urquell, Gambrinus 10st, nealko radegast Birrel a nabídkou firmy Coca-cola. Dále nabízíme limonády a míchané nápoje naší výroby.

Rádi Vám uspořádáme svatby, rodinné oslavy, obědy nebo výročí.

S radostí připravíme Váš svatební den přesně tak, jak si ho budete přát. Využít můžete nejen vnitřní prostory restaurace, ale i venkovní areál. Vše Vám navrhneme přesně na míru dle Vašeho přání.

Popis okolí penzionu, Štětí a Středohoří a Máchův kraj

V přímém sousedství penzionu se nachází tenisové kurty a nově zrekonstruované městské koupaliště. Okolí nabízí možnost sportovního vyžití pro cykloturisty s využitím cyklostezek Roudnicko, České středohoří, Kokořínsko, malá vinařství v Mělníku, Roudnici nad Labem a Žernosekách, zámky a hrady Mělnicko, Roudnicko a Litoměřicko.

Řekne se Štětí, Středohoří a Máchův kraj, ale kde Penzion Oáza Štětí hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion a restaurace Oáza Čs. Armády 146 Štětí. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Oáza Štětí

Penzion Oáza Štětí recenze na ubytování v Štětí

Reference na ubytování Penzion Oáza Štětí

Nabízí Penzion Oáza Štětí kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Oáza Štětí na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Oáza Štětí můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Oáza Štětí z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12052 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Oáza Štětí a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Oáza Štětí nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Oáza Štětí je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-steti/penzion-oaza-steti">Penzion Oáza Štětí je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Oáza Štětí je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě