Pension Ve starém Krámě Srbská Kamenice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Ve starém Krámě

Srbská Kamenice 147, Srbská Kamenice
penziony a ubytování Srbská Kamenice
Foto Pension Ve starém Krámě
Pension Ve starém Krámě si rezervujte online

Pension Ve starém Krámě leží v obci Srbská Kamenice, jedné z nejznámějších obcí a rekreačních středisek Českého Švýcarska.

Poznejte krásy skalních měst a magické krajiny národního parku Českého Švýcarska. Nabízíme Vám možnost ubytování a stravování za cenově výhodných podmínek v rodinném penzionu uprostřed malebné vísky Srbská Kamenice.

Ubytujeme Vás v době od 14,00 do 18,00 hod. , při odjezdu je nutné pokoje vyklidit do 10,00 hod. Po dohodě na vaše přání zařídíme možnost jiného času nástupu a odjezdu. Jednodenní pobyty pouze pokud je volná kapacita. Závazné rezervace na víkendové pobyty potvrzujeme ne dříve než 6 týdnů před termínem.

Možné parkování v garáži (max. 2 auta) za poplatek nebo bezplatné parkování v zahradě u rodinného domu. Možnost půjčení 3 horských kol. Hosté mohou využívat připojení k WI-FI internetu (volná bezdrátová síť)

Pokoje v penzionu

Ubytování je možné v apartmánech.

Obytná místnost s kuchyňským koutem elektrický dvojvařič, lednice, ložnice, televize, satelit, sprcha s WC.

K prostorné obytné místnosti, vybavené televizí se satelitním příjmem a kuchyňským koutem (elektrický dvojvařič, lednice), náleží ložnice a sociální zařízení se sprchovým koutem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Ve starém Krámě stravování

Pro naše hosty je k dispozici restaurace s možností celodenního stravování. Pro objednané akce je možné využít sál pro 60 osob, vhodný pro pořádání společenských akcí, včetně svateb a rautů. Restaurace nabízí hostům k posezení dvě venkovní terasy, které zpříjemní v letních měsících grilování. Pro hosty je k dispozici vyhrazené bezplatné parkoviště před restaurací.

Popis okolí penzionu, Srbská Kamenice a Děčínsko a Lužické hory

Penzion je obklopen uklidňující zelení a ideálním místem k odpočinku pro milovníky přírody. Nachází se v obci Srbská Kamenice v údolí říčky Kamenice v nadmořské výšce 210 m na východním úpatí Růžovského vrchu. Dominantou obce je barokní kostel sv. Václava vystavěný v letech 1772-76.

Pro sportovní vyžití je k dispozici hřiště na malou kopanou, volejbal, nohejbal, stolní tenis, po dohodě možno využít bezplatně privátní bazén. Obecní úřad nabízí za poplatek multifunkční hřiště i s večerním osvětlením.

Řekne se Srbská Kamenice, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Pension Ve starém Krámě hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Ve starém Krámě Srbská Kamenice 147 Srbská Kamenice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Pension je snadno dostupný vlastním automobilem, který mohou hosté zdarma parkovat přímo v areálu pensionu. Vlak - Děčín, Rabštejn-Veslé-pěšky. Autobus - Děčín-Česká Kamenice-Srbská Kamenice Děčín-Jetřichovice.


Fotogalerie ubytování Pension Ve starém Krámě

Pension Ve starém Krámě recenze na ubytování v Srbské Kamenici

Reference na ubytování Pension Ve starém Krámě

Nabízí Pension Ve starém Krámě kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Ve starém Krámě na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Ve starém Krámě můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Ve starém Krámě z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15230 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Ve starém Krámě a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Ve starém Krámě nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Ve starém Krámě je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-srbska-kamenice/pension-ve-starem-krame">Pension Ve starém Krámě je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Ve starém Krámě je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 183 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.