Penzion Bruk Špindlerův Mlýn

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Bruk

Špindlerův Mlýn 104, Špindlerův Mlýn
penziony a ubytování Špindlerův Mlýn
Foto Penzion Bruk
Penzion BRUK je rodinným zařízením s téměř dvacetiletou tradicí. Nachází se uprostřed malebného horského údolí, pět kilometrů od centra Špindlerova Mlýna. Oblast zvaná spodní Jelení boudy je typická loukami obklopenými jehličnatými lesy s množstvím potoků. Penzion má ideální polohu – leží na klidném místě v srdci národního parku Krkonoše a zároveň v dosahu všeho dění nejznámějšího horského střediska České republiky. Je ideálním místem pro rodiny s dětmi, milovníky zimních sportů i turisty. Od roku 2006 se zaměřujeme na pobyty rodin s dětmi. Domníváme se, že jsme za tuto dobu získali mnoho cenných  zkušeností a známe specifické potřeby rodin i s velmi malými dětmi. Pro pohodlí našich hostů nabízíme: – dvě dětské herny umístěné v centrální části penzionu – menší dětské hřiště na louce před penzionem – soukromý vlek cca 100m vhodný pro děti či začátečníky (pro ubytované hosty zdarma) – kuchyňku pro přípravu stravy pro nejmenší či svačinek (sterilizátor koj. lahví, mixér, mikr. trouba, lednice s mrazákem...) – dětské jídelní židličky a příbory v potřebném množství – koupelny jsou vybaveny stupátky pod umyvadlo, nočníky a redukcemi na wc – po dohodě zapůjčení dětské postýlky zdarma – bezproblémový chod bezdrátového internetu v celém objektu penzionu

Pokoje v penzionu

Ubytování nabízíme v: – Pěti rodinných apartmánech (apartmán se skládá ze dvou ložnic a koupelny, celkem obsahuje dle typu čtyři nebo pět pevných lůžek). – Třech dvoulůžkových pokojích s koupelnou. Do pokoje lze umístit přistýlku, vhodnou pro děti do 12 let. Všechny pokoje se chlubí „zeleným“ výhledem. Velikost pokojů je cca 15 m2. V jídelně se nachází televize se satelitním příjmem, cd a dvd.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10 hod.

Penzion Bruk stravování

Stravování probíhá formou polopenze. Snídaně je servírována formou švédského stolu. Večeře se skládá z polévky a hlavního jídla. V útulném baru s krbem nabízíme točené pivo a z pestré nabídky moravských vinařství si vyberou i milovníci dobrého vína.

Popis okolí penzionu, Špindlerův Mlýn a Krkonoše

  Penzion se nachází na trase  Špindlerův Mlýn – Špindlerova bouda (pravidelná autobusová linka  v tomto směru jezdí každou hodinu. Během letní sezóny sem zajíždějí  Krkonošské cyklobusy. Autem se dostanete do Špindlerova  Mlýna za 5 – 10 minut, chůzí cca 20 minut Zimní aktivity: K lyžařským  areálům Medvědín a Svatý Petr se dostanete autem či pravidelnou autobusovou  linkou. Skiareál ve Špindlu se chlubí nejmodernějším vybavením a vysokou úrovní  všech služeb včetně bohaté nabídky lyžařských škol se spoustou programů pro  začátečníky a děti. Penzion je vhodným startem pro běžkařské či skialpinistické  výlety (můžete se např. napojit na Krkonošskou magistrálu, která se táhne od  Harrachova přes pramen Labe, Mísečky, Špindlerův Mlýn a Pec pod Sněžkou do  Žacléře. Penzion  se nachází zhruba v půlce legendární sáňkařské dráhy, která měří 4 km, a  kde můžete zažít spoustu legrace. Možnost sjezdu na vlastních saních. Na  louce hned vedle budovy je v zimě upravována malá sjezdovka vhodná pro  začátečníky. Sjezdovka je vybavena barevnými průjezdy a brankami, zvířátky  apod. pro výuku a zábavu nejmenších lyžařů. Po dohodě možnost objednání  lyžařského instruktora. Letní výlety: Půldenní  procházky vhodné pro kočárky: cesta kolem Bílého Labe nadchne všechny milovníky  romantiky i maminky s kočárky (v půli cesty se nachází velké dřevěné  dětské hřiště U Svozu) , procházka do Špindlerova Mlýna kolem břehů Labe, na  Špindlerovu, Petrovu či Martinovu boudu… Pro  turisty vybíráme ze zajímavých míst ve středních Krkonoších: legendární túra  Česko – polského přátelství na Sněžku a zpět (celodenní) , z Medvědína přes  Vrbatovu boudu, Labskou boudu a  Martinovku  k penzionu, k pramenu Labe, na Luční boudu a zpět … Přestože je  krkonošská krajina chráněna národním parkem a některá místa jsou pro cyklisty  nedostupná, najdete v okolí stovky kilometrů tras. Je možné využít Krkonošské  turistické linky s přepravou jízdních kol anebo lanovky.

Řekne se Špindlerův Mlýn, Krkonoše, ale kde Penzion Bruk hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Bruk Špindlerův Mlýn 104 Špindlerův Mlýn. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu V letní sezóně se parkuje přímo za penzionem. V zimní sezóně většinou není cesta k penzionu sjízdná. Parkuje se na parkovišti cca 300 m od penzionu – odvoz zavazadel zdarma na sněžném skútru.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Bruk Špindlerův Mlýn Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 50 osob, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 4500 m od penzionu, v létě koupání venku - 4500 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 20 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Bruk poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Bruk nabízí: bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště.


Ceník ubytování Penzion Bruk

Ubytování Špindlerův Mlýn
od 999 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion Bruk

Penzion Bruk recenze na ubytování ve Špindlerově Mlýně

Reference na ubytování Penzion Bruk

Nabízí Penzion Bruk kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Bruk na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Bruk můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Bruk z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Bruk

Adresa a kontakt na Penzion Bruk
Špindlerův Mlýn 104
54351 Špindlerův Mlýn


ev.č.13129 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Bruk a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Bruk nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Bruk je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-spindleruv-mlyn/penzion-bruk">Penzion Bruk je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Bruk je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 607 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.