Pension Kraus Bedřichov Špindlerův Mlýn

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Kraus Bedřichov

Horská 108, Špindlerův Mlýn
penziony a ubytování Špindlerův Mlýn
Foto Pension Kraus Bedřichov
Pension Kraus Bedřichov si rezervujte online

Pension Kraus se nachází 7 minut od centra malebného horského městečka Špindlerův Mlýn, které v srdci Krkonoš nabízí návštěvníkům ze všech koutů světa celoroční sportovní vyžití. V zimním období poskytují střediska Svatý Petr a Medvědín skvělé podmínky pro lyžaře a snowboardisty, pro milovníky běžeckého lyžování je připraveno mnoho kilometrů upravených tratí. V letním období vybízí krásná příroda k turistice, cykloturistice nebo jízdě na koni. Po celý rok jsou návštěvníkům k dispozici kryté tenisové kurty, squash, bowling, bazény s vodními atrakcemi a mnoho dalšího.

Pokoje v penzionu

Pension Kraus nabízí svým hostům dvou a čtyřlůžkové pokoje se sprchovým koutem, WC a lednicí. Čtyřlůžkové pokoje mají navíc kuchyňský kout s kávovarem. Na požádání můžeme na pokoj umístit televizi se satelitem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Kraus Bedřichov stravování

Snídaně podáváme formou švédského stolu v útulné jídelně, která je využívána i pro večerní posezení. Za pensionem je vyhrazen prostor pro grilování a opékání buřtů.

Řekne se Špindlerův Mlýn , ale kde Pension Kraus Bedřichov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Kraus Horská 108 Špindlerův Mlýn . Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

V pensionu se nekouří. Půjčujeme lyžařské vybavení a horská kola. Malí a středně velcí psi jsou po domluvě vítáni. Parkování je pro hosty celoročně zajištěno přímo u domu. Zastávka skibusu je 200 m od pensionu.


Fotogalerie ubytování Pension Kraus Bedřichov

Pension Kraus Bedřichov recenze na ubytování ve Špindlerově Mlýně

Reference na ubytování Pension Kraus Bedřichov

Nabízí Pension Kraus Bedřichov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Kraus Bedřichov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Kraus Bedřichov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Kraus Bedřichov z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13089 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Kraus Bedřichov a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Kraus Bedřichov nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Kraus Bedřichov je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-spindleruv-mlyn/pension-kraus-bedrichov">Pension Kraus Bedřichov je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Kraus Bedřichov je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 470 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.