Pension Fuka Špindlerův Mlýn

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Fuka

Špindlerův Mlýn 290, Špindlerův Mlýn
penziony a ubytování Špindlerův Mlýn
Foto Pension Fuka
Pension Fuka si rezervujte online

Rodinný pension FUKA je nový, malý a útulný pension v klidném místě na slunné straně, přesto je od centra Špindlerova Mlýna vzdálen pouhých osm minut chůze. V blízkosti se nacházejí lanovky, aquapark, běžecké tratě, rozmanité turistické stezky a fitnes zařízení.

Pokoje v penzionu

Nabízíme ubytování ve dvou až čtyrlůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, s možností připojení na INTERNET (WiFi).
Na terase s výhledem na Krkonoše je Vám k dispozici gril a před pensionem ohnište k večernímu opékání vuřtů.
Můžete využít i naší společenskou místnost.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 09:30:00 hod.

Řekne se Špindlerův Mlýn , Krkonoše, ale kde Pension Fuka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Fuka Špindlerův Mlýn 290 Špindlerův Mlýn . Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Fuka Špindlerův Mlýn Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 30 osob, parkoviště u penzionu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 400 m od penzionu, v létě koupání venku - 400 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 400 m od penzionu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 400 m od penzionu, tenisovou halu máme 400 m od penzionu, půjčovna sportovního vybavení je 400 m od penzionu, nejbližší půjčovna lyží je 400 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension Fuka poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Pension Fuka nabízí: restaurace, bar, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 400 m od penzionu, diskotéka 400 m od penzionu, dětské hřiště, houbaření, solárium 400 m od penzionu, kasíno 400 m od penzionu, lázně - wellness 400 m od penzionu, pára 400 m od penzionu, whirlpool 400 m od penzionu, masáže 400 m od penzionu.


Fotogalerie ubytování Pension Fuka

Pension Fuka recenze na ubytování ve Špindlerově Mlýně

Reference na ubytování Pension Fuka

Nabízí Pension Fuka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Fuka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Fuka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Fuka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13117 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Fuka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Fuka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Fuka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-spindleruv-mlyn/pension-fuka">Pension Fuka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Fuka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě