Pension 48 Špindlerův Mlýn

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension 48

Špindlerův Mlýn 48, Špindlerův Mlýn
penziony a ubytování Špindlerův Mlýn
Foto Pension 48
Pension 48 si rezervujte online

Pension č. p. 48 je typický horský dům, který byl postaven v minulém století. Nachází se v malebné části Špindlerova Mlýna, ve Svatém Petru. Penzion nabízí celoroční ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, které jsou rozmístěny do dvou podlaží. Světoznámý sportovní areál Svatý Petr láká turisty v zimě i v létě. Návštěvníci si mohou v zimě vybírat z velké řady sjezdovek, které jsou uměle zasněžovány. Potěšení tu najdou jak zdatní lyžaři tak i začátečníci. Lyžovat se dá od prosince do dubna. Pro pohodlnější lidi tu jezdí SKI-BUS, který Vás po lyžování dopraví na potřebné místo. K lyžování je možné využít vleky nad pensionem - pro začínající lyžaře, nebo vlek Stoh, který je vzdálen asi 300m a nabízí opravdu náročné lyžování, které nenajdete jinde v České republice. V letním období můžete využít cykloturistické trasy, tenisové kurty, jízdu na koni a v kočáře, paraglaiding nebo letní bobovou dráhu. Svůj volný čas můžete strávit také v bazéně nebo v sauně, večer pak návštěvou diskoték, billiardu nebo bowlingu. Příjezdová komunikace k penzionu je v zimě denně udržovaná. Parkování je bezplatné na parkovišti za penzionem.

Pokoje v penzionu

Pokoje v 1. podlaží - 3 pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem a se společnou vybavenou kuchyní a jídelnou. Pokoje ve 2. podlaží - 3 pokoje se společným sociálním zařízením, TV a satelitem, společnou vybavenou kuchyní. Tyto tři pokoje tvoří apartmán, který je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro větší partu lidí-cenové zvýhodnění.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension 48 stravování

Množsví hotelů a restaurací uspokojí náročné a méně náročné hosty.

Řekne se Špindlerův Mlýn , Krkonoše, ale kde Pension 48 hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension 48 Špindlerův Mlýn 48 Špindlerův Mlýn . Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Pension 48

Pension 48 recenze na ubytování ve Špindlerově Mlýně

Reference na ubytování Pension 48

Nabízí Pension 48 kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension 48 na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension 48 můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension 48 z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13140 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension 48 a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension 48 nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension 48 je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-spindleruv-mlyn/pension-48">Pension 48 je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension 48 je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě