Horská chata Labská Špindlerův Mlýn

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Horská chata Labská

Labská 86, Špindlerův Mlýn
penziony a ubytování Špindlerův Mlýn
Foto Horská chata Labská

Chata Labská ve Špindlerově Mlýně je jasná volba pro hosty, kteří preferují ubytování u sjezdovky, dobrou dopravní dostupnost, čistotu a bezkonkurenční ceny.

Chata Labská se nachází u hlavní silnice na příjezdu do lyžařského areálu Špindlerův Mlýn, v bezprostřední blízkosti třísedačkové lanovky a přehradní nádrže Labská. Nabízíme Vám – kromě přátelského přístupu - stabilní Wi-Fi (samozřejmě zdarma), zahradu, zázemí pro grilování, stolní fotbal, bezplatné parkoviště i jedinečný výhled na Labskou přehradu.
Chata Labská poskytuje čisté, ekonomicky dostupné, ale komfortní ubytování hostelového typu, tj. jednoduše zařízené jedno až pětilůžkové pokoje s TV, posezením a psacím stolem. K dispozici jsou uzamykatelné společné koupelny se sprchou. Některé pokoje mají výhled na Labskou přehradu, jiné hledí na okolní kopce a do přírody, která tady stojí za to.
Na vrchních patrech jsou k dispozici společné kuchyňky se sporákem, troubou, mikrovlnnou troubou, chladničkou, rychlovarnou konvicí i nádobím. Počítat lze také se službou praní prádla nebo úschovnou lyží a jízdních kol.
Chata Labská je díky své poloze a dobré dopravní dostupnosti velmi výhodnou volbou, která umožňuje velkou škálu vyžití. Na své si u nás přijdou sjezdoví lyžaři, stejně tak jako běžkaři, v létě pak turisté, cyklisté i rybáři. Náš servis je orientován jak na jednotlivce, tak i na rodiny, díky poměrně velké ubytovací kapacitě jsme schopni uspokojit i cestovní kanceláře, třídní srazy, sportovní kluby, firemní akce a teambuildingy, lyžařské výcviky, školy v přírodě a jiné skupiny.
V přízemí budovy naleznete útulný bar se spoustou kvalitní hudby, karibských rumíků, Krakonošovou dvanáctkou a nekuřáckou restauraci. Ta je otevřena denně, nabídneme Vám poctivé české hotovky formou denních menu i stálý jídelní lístek, ze kterého si, jak věříme, vybere každý.
Obchod s potravinami najdete 1 km od chaty.
Přímo před penzionem najdete zastávku skibusu, veškeré místní dopravy i dálkových linek z Prahy, Brna, Hradce Králové.

Pokoje v penzionu

Pokoje jsou z poloviny situovány na přehradu Labská a z druhé strany je pěkný pohled do přírody.

Všechny pokoje jsou vybaveny standardně umyvadlem, postelemi, TV, šatní skříní, nočními stolky, psacím stolem a židlemi.

Hostům je obvykle k dispozici 9 dvojlůžkových, 6 třílůžkových pokojů, 4 čtyřlůžkové pokoje a 2 peťilůžkové pokoje.

Pouze u nás možnost objednání masáže na svém pokoji! ! !

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Horská chata Labská stravování

V přízemí budovy naleznete útulný bar se spoustou kvalitní hudby, karibských rumíků, Krakonošovou dvanáctkou a nekuřáckou restauraci, která je otevřena denně. Nabídneme Vám poctivé české hotovky formou denních menu i stálý jídelní lístek, ze kterého si, jak věříme, vybere každý.

Popis okolí penzionu, Špindlerův Mlýn a Krkonoše

Chata Labská je díky své poloze a dobré dopravní dostupnosti velmi výhodnou volbou, která umožňuje velkou škálu vyžití. Na své si u nás přijdou sjezdoví lyžaři, stejně tak jako běžkaři, v létě pak turisté, cyklisté i rybáři. Náš servis je orientován jak na jednotlivce i rodiny, díky poměrně velké ubytovací kapacitě jsme schopni uspokojit i cestovní kanceláře, sportovní kluby, firemní akce a teambuildingy, lyžařské výcviky, školy v přírodě a jiné skupiny.

Řekne se Špindlerův Mlýn, Krkonoše, ale kde Horská chata Labská hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Chata Labská - Špindlerův Mlýn Labská 86 Špindlerův Mlýn. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Najdete nás u přehrady Labská, cca 300metrů od hráze, odkud vychází několik turistických a cykloturistických tras.

Přímo před penzionem najdete zastávku skibusu, veškeré místní dopravy i dálkových linek z Prahy, Brna, Hradce Králové.

Doplňující informace

Pouze u nás možnost masáže přímo na pokoji! ! ! Přijďte pobejt.


Ceník ubytování Horská chata Labská

Ubytování Špindlerův Mlýn
od 500 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Horská chata Labská

Horská chata Labská recenze na ubytování ve Špindlerově Mlýně

Reference na ubytování Horská chata Labská

Nabízí Horská chata Labská kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Horská chata Labská na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Horská chata Labská můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Horská chata Labská z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Horská chata Labská

Adresa a kontakt na Horská chata Labská
Labská 86
54351 Špindlerův Mlýn


ev.č.14958 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Horská chata Labská a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Horská chata Labská nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Horská chata Labská je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-spindleruv-mlyn/horska-chata-labska">Horská chata Labská je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Horská chata Labská je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě