Penzion Piano Sokolov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Piano

Staré náměstí 35, Sokolov
penziony a ubytování Sokolov
Foto Penzion Piano
Penzion Piano si rezervujte online

Penzion Piano je situován v centru malebného Starého náměstí v hornickém městě Sokolově. K dispozici je 6 Standard dvoulůžkových pokojů a dva dvoulůžkové pokoje De Luxe s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchou nebo vanou, televizí, lednicí a možností přípojení k internetu. Pokoje nabízejí krásný výhled na náměstí s barokní kašnou.

Penzion Piano byl vybudován náročnou rekonstrukcí historické budovy. Po jejím dokončení je Vám k dispozici 6 Standard dvoulůžkových pokojů a dva dvoulůžkové pokoje De Luxe s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením, sprchou nebo vanou, vybavené televizí, lednicí a možností přípojení k internetu. Pokoje nabízejí krásný výhled na náměstí s barokní kašnou. Snídaně Vám budou podávány formou bufetu. Zdarma je možno využít až 7 parkovacích míst.

Penzion se nachází přímo v centru města Sokolova, vzdáleného 20 km od světoznámých lázní Karlovy Vary, 30 km od pohraničního města Cheb a 9 km od historického královského města Loket. V bezprostřední blízkosti Penzionu Piano se nachází restaurace a pivnice Koruna, Paradiso restaurace, kavárna Falknov, Jack Daniel's Pub, cukrárna ad. V okruhu 50 metrů od penzionu můžete využít služeb kadeřnictví, kosmetiky, turbo solária, pošty apod. V případě zájmu o výlety a turistiku doporučujeme využít služeb cestovní kanceláře F+K.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Řekne se Sokolov, Krušné hory, ale kde Penzion Piano hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion PIANO Sokolov Staré náměstí 35 Sokolov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Piano Sokolov Vám nabízí při pobytu následující služby: parkoviště u penzionu, internet, kadeřnictví 50 m od penzionu.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Piano nabízí: restaurace 20 m od penzionu, kavárna 20 m od penzionu, pivnice 30 m od penzionu, internetová kavárna 30 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 50 m od penzionu, solárium 50 m od penzionu.


Fotogalerie ubytování Penzion Piano

Penzion Piano recenze na ubytování v Sokolově

Reference na ubytování Penzion Piano

Nabízí Penzion Piano kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Piano na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Piano můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Piano z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11014 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Piano a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Piano nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Piano je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-sokolov/penzion-piano">Penzion Piano je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Piano je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Pension Bájo
  Rodinný penzion Bájo v klidném prostředí s možností parkování zdarma v uzavřené zahradě zdarma. Možnost grilování a posezení v zahradě…
  penziony Cheb, ubytování od 430 Kč
 • Penzion U Výra
  Penzion U Výra Penzion U VÝRA u autocampingu Výr se nachází v samotném srdci jižní Moravy cca 10 km od královského města…
  penziony Výrovice, ubytování od 600 Kč
 • Penzion Volařík
  Penzion Volařík Penzion Volařík nabízí pohodlné ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích v Dolních Dunajovicích, s neopakovatelnou vyhlídkou na masiv Pálavy. Penzion…
  penziony Dolní Dunajovice, ubytování od 700 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Karlovarském kraji

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 359 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.