Penzion Jelenka Smržovka

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Jelenka Smržovka

Jelení kout 938, Smržovka
penziony a ubytování Smržovka
Foto Penzion Jelenka Smržovka
Penzion Jelenka Smržovka si rezervujte online

Penzion Jelenka leží v malebné vesničce Smržovka na upatí Jizerských hor mezi městy Tanvald a Jablonec nad Nisou.

Penzion Jelenka je nově zrekonstruovaná vila z počátku dvacátého století, ležící na úpatí Černé studnice.

V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Společenská místnost, vhodná též pro různé vzdělávací akce, školení, teambuilding. Velká zahrada s ohništěm, vhodná také pro zahradní párty.

Pokoje v penzionu

Pro návštěvníky nabízíme komfortně zařízené pokoje a apartmány s celkovou kapacitou 17 lůžek. Apartmány jsou dvou až třílůžkové, standardně vybavené, mají vlastní koupelnu a kuchyňku. Kuchyňky jsou vybaveny elektrickým dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou a nádobím.

Pokoje jsou dvou a čtyřlůžkové, standardně vybavené, umyvadlo na pokoji, na chodbě společná kuchyňka a koupelna. Kuchyňka je vybavena elektrickým dvouvařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a nádobím.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Jelenka Smržovka stravování

Příjemný letní večer pod hvězdami můžete strávit na prostorné zahradě u plápolajícího ohně a sklenky vína.

Popis okolí penzionu, Smržovka a Jizerské hory

Pro milovníky zimních sportů se v těsném sousedství pensionu nachází uměle zasněžovaná sjezdovka, nabízející i večerní provoz. V blízkém okolí Smržovky je několik zajímavých míst. Např. rozhledna Černá Studnice s vyhlášenou restaurací. Hezkou procházku přírodou také slibuje "Protržená přehrada" u Desné, nebo Mumlavský vodopád u Harrachova.

Pro náročnější lyžaře je v dosahu 10min autem lyžařský areál Špičák (vlakem - cca 30 min). Dobré spojení je též na nedaleké středisko v Harrachově či na Bedřichově.

Řekne se Smržovka, Jizerské hory, ale kde Penzion Jelenka Smržovka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Vila Jelenka Jelení Kout 938 Smržovka. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Dobrá dostupnost veřejnou dopravou - zastávka ČD 7 min (cca 300 m), autobus 10 min.

Doplňující informace

Parkovné 10Kč/auto/den Vratná záloha 500Kč za apartmán, ze které se platí případné poškození nebo ztráta vybavení. Tato záloha Vám bude vrácena (případně vyúčtována) při odjezdu.


Fotogalerie ubytování Penzion Jelenka Smržovka

Penzion Jelenka Smržovka recenze na ubytování ve Smržovce

Reference na ubytování Penzion Jelenka Smržovka

Nabízí Penzion Jelenka Smržovka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Jelenka Smržovka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Jelenka Smržovka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Jelenka Smržovka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12397 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Jelenka Smržovka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Jelenka Smržovka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Jelenka Smržovka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-smrzovka/penzion-jelenka-smrzovka">Penzion Jelenka Smržovka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Jelenka Smržovka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Pension Antica
  Pension Antica Pension Antica se nachází v historickém centru Plzně, pouhých 5 minut chůze od centrálního náměstí a městského parku.…
  penziony Plzeň, ubytování od 780 Kč
 • Na 15. poledníku
  Na 15. poledníku Nabízíme Vám ubytování v penzionu Na 15. poledníku, který se nachází přímo v historickém jádru měta Jindřichův Hradec.…
  penziony Jindřichův Hradec, ubytování od 720 Kč
 • Penzion Ponědraž
  Penzion Ponědraž Nově ve vyšším standartu zrekonstruovaná původní zemědělská usedlost v malebné jihočeské vesničce Ponědraž, která leží na břehu stejnojmenného…
  penziony Ponědraž, ubytování od 2700 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě